شقق 120 متر للبيع في الاسكندرية, صفحة 13

1,085 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م بولكلي (ش أبو قير مباشر)

    RE/MAX Avalon logo image

    بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 2 غرف نوم - 1 حمام للبيع في مروج - سموحة - حي شرق - الاسكندرية
    1

    شقة

    ٥٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك الآن في كمبوند مروج سموحة موقع مميز

    Elite Groupe logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٤٧٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 108 م سيدي بشر (ش خليل حماده )

    RE/MAX Avalon logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٢١٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    - شقة للبيع سابا باشا 105م - خطوات من الترام -

    B-connect Real Estate logo image

    شارع مسجد الهدايه, سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100 م العصافرة (ش اطلس)

    RE/MAX Avalon logo image

    العصافرة بحري, العصافرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100 م ميامي (ش محمد جلال حماد)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع محمد جلال حماد, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٨٨٬١٥٠ جنيه

    شقة للبيع 111 م كينج مريوط (اليكس ويست)

    RE/MAX Avalon logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    1

    ١١١ متر مربع

    ٥٦٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - ميامي - بير مسعود

    New Home for Realestate logo image

    طريق الجيش, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسموحة

    Elite Groupe logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سابا باشا 105م (بين شارع ابو قير والترام) .

    شارع محمد صالح ابو يوسف, سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م سيدي جابر - 2 نمرة من ش المشير

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع المشير احمد اسماعيل, سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 110م العصافرة - مرخصة - إستلام فوري.

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع البستان, المندرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بقلب ميامى ثالث نمرة من البحر

    Elite Groupe logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م العصافره (متفرع من ش 45)

    RE/MAX Avalon logo image

    العصافرة قبلي, العصافرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م سموحة (سكاي لاين)

    RE/MAX Avalon logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100 م المعمورة (المعمورة الشاطئ).

    Coldwell Banker Platinum logo image

    كورنيش المعمورة, المعمورة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرسوم راحة بالك تبدأ من هنا

    Inspire Homes logo image

    شارع زكي رجب, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - محرم بك متفرع من شارع الاسكندراني

    New Home for Realestate logo image

    شارع علي الاسكندراني, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٧ متر مربع

    ١٧٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 110م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    المندرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Resale للبيع 106م كومباوند صواري - السعودية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٤٧٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 85م صافى سيدى بشر ترام (ش خالد بن الوليد) .

    شارع الاقبال, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٢٤٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع 73 م + 106 م روف سموحة (مروج) تشطيب كامل

    RE/MAX Avalon logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    1

    2

    ٧٣ متر مربع

    ٧٢٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٩٩٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية للسكن أو الاستثمار في كومباوند بالم هيلز

    RE/MAX Avalon logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١١٩ متر مربع

    ٨٠٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في بالم هيلز بإطلالة جرين سباين

    RE/MAX Avalon logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٧٤٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 111 م كينج مريوط (أليكس ويست)

    RE/MAX Avalon logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    1

    ١١١ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٨ جنيه/متر مربع