شقق 120 متر للبيع في الاسكندرية, صفحة 7

1,085 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٥٬٦١٣٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Jacaranda Smouha — فرصة مميزة للسكن

    AQAR One For Realestate logo image

    جاكرندا سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٩ متر مربع

    ٥١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م سبورتنج (علي الترام مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع بورسعيد, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٩٢١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 169م سموحة - كومباوند The One

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٤٠ متر مربع

    ٢٢٣٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اوريا سيتى

    Elite Groupe logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100م كليوباترا - خطوات من الترام

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شفة مميزة للبيع ف بالم هيلز اسكندرية متشطبة

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٥٠٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري للبيع في سيدي بشر

    Elite Groupe logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 119م سموحة - كومباوند مرسوم

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٤٦٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع السيوف 90م شارع مصطفى كامل .

    شارع مصطفى كامل, السيوف, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٠٠م خلفي برج الفيروزه فلمنج شارع احمد ترك. .

    Elite Groupe logo image

    فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٩٦٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم فيو مفتوح علي النادي تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٤٨٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٣١٤٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح تسهيلات في السداد

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٦٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٣٠٬٨٠٠ جنيه

    شقة للبيع 118م سموحة الجديدة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سموحة الجديدة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٢٩٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مرخصة 3 غرف

    Inspire Homes logo image

    سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع خطوات من ش ابو قير + 3 غرف

    Inspire Homes logo image

    سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في بالم هيلز اسكندريه بمقدم ٥٦٨ الف

    Pharos Real Estate logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١١٩ متر مربع

    ٩٤٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٣٦١٬٠٠٠ جنيه

    الفرصة الأخيرة لشقة غرفتين في بالم هيلز الإسكندرية

    Pharos Real Estate logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٩٥٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تشطيب الترا سوبر لوكس فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع العصافرة متفرع من شارع 45 .

    شارع محمد أنور السادات-خمسة و أربعين, العصافرة قبلي, العصافرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٨٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تسهيلات علي 6 سنوات فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    جاكرندا سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 105 م لوران (متفرع من ش شعراوي)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع شعراوي, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٠٥٬٨٥٠ جنيه

    آخر شقة 89م في بالم هيلز الإسكندرية مفيش غيرها

    Impact Investments logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٨٧٬٧٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٣٩٬٣٥٠ جنيه

    متبقي وحدة 119م داخل بالم هيلز الإسكندرية

    Impact Investments logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٩ متر مربع

    ٦٣٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 119م في آخر طرح عمارة بمشروع بالم هيلز

    Impact Investments logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٩ متر مربع

    ٩٧٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115م كومباوند صواري - AlForat

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع