شقق 120 متر للبيع في الاسكندرية, صفحة 18

1,085 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م كليوباترا (ش بورسعيد )

    RE/MAX Avalon logo image

    كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 116 م سيدي جابر ( مساكن الضباط )

    RE/MAX Avalon logo image

    سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٦ متر مربع

    ٣٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100 م ميامي (ش جمال عبد الناصر)

    RE/MAX Avalon logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 105 م سموحه (ش بهاء الدين الغتوري)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع محمد بهاء الدين الغوري, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 110 م مصطفى كامل ش أبو قير مباشرة

    Inspire Homes logo image

    مصطفي كامل, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 120 م بـــ ميامي

    Platinum Homes for Real Estate logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م المنتزه ( امام المنتزه مباشرةً )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    قصر المنتزة, قصر المنتزة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 96 م سموحة (سكاي لاين)

    RE/MAX Avalon logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٤٩٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 119 م (صواري)

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٩ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 85 م ميامى (متفرع من خالد بن الوليد)

    RE/MAX Avalon logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100 م جليم ( خطوات من البحر )

    RE/MAX Avalon logo image

    جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - محرم بك - متفرع من بوالينو

    New Home for Realestate logo image

    بوالينو, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سموحة | تشطيب رضيات باركية ابواب ارو

    BABEL Real Estate logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 116 م مصطفي كامل (عمارات الظباط)

    RE/MAX Avalon logo image

    مصطفي كامل, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٦ متر مربع

    ٤٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 105 م سيدي بشر (ش محمد نجيب)

    RE/MAX Avalon logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 110م المندرة ( خطوات من البحر )

    Inspire Homes logo image

    المندرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م ( Palm hills Alexandria )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 110 م الشاطبي (ش سوتر)

    RE/MAX Avalon logo image

    الشاطبي, حي وسط, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 80 م سموحة الجديدة

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة الجديدة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقـــة 108م في سموحــة سكــاي لايــن

    Jewar Real Estate. logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115م سموحة (شارع الهيلتون).

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع الهيلتون, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 119م - سموحـه - الفيروزه

    Next Estate logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٩ متر مربع

    ٣٣٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 100م - العصافره بحرى - عزيـز أباظـه

    Next Estate logo image

    العصافرة بحري, العصافرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٦٧٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من النادي فيو مفتوح بلازا تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م المندرة ( تاني نمرة من البحر )

    Inspire Homes logo image

    المندرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع