شقق 120 متر للبيع في الاسكندرية, صفحة 15

1,085 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ابراج صواري فرصه استثمارية حقيقة

    Pharos Real Estate logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    2

    ٧٧ متر مربع

    ٥٨٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90م , سيدي بشر

    Wealth Platinum logo image

    شارع مسجد سيدي بشر, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار في كومباوند صواري

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٧٠٬٨١٧ جنيه

    شقة للبيع 119م كومباوند بالم هيلز إسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٨٢٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 105م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    زيزينيا, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ١٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ثاني نمرة من البحر للبيع في كامب شيزار

    RE/MAX Avalon logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م سيدى بشر (ش محمد نجيب)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع محمد نجيب, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 85م بسيدي بشر

    Inspire Homes logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٥٥٬٣٥٠ جنيه

    شقة للبيع 70م كومباوند بالم هيلز إسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٨٣٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٩٣٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على لاندسكيب تسهيلات على 6 سنوات

    متصدر

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    1

    ١١١ متر مربع

    ٤٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬١٤١٬٧٥٠ جنيه

    شقة للبيع 119م كومباوند بالم هيلز الإسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٦٨٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 119م كومباوند بالم هيلز الإسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١١٩ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 119م للبيع كومباوند بالم هيلز الإسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٦٢٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 85م - سموحـه - أدمون فريمون

    Next Estate logo image

    شارع أديمون فريمون, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - شقة للبيع 120م المندرة - ثالث نمرة بحر -

    B-connect Real Estate logo image

    طريق الجيش, المندرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 110 م كفر عبده (ش خليل الخياط)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع خليل الخياط باشا, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر استثنائي شقة مميزة للبيع -ستانلي خطوات للبحر

    Remax Professional. logo image

    ستانلي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 104 م سموحة (مروج)

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 100م - كفرعبده

    Next Estate logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90م , سيدي بشر

    Wealth Platinum logo image

    شارع مسجد سيدي بشر, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على البحر 2 اسانسير مرخصة

    Remax Professional. logo image

    ميدان الكورنيش, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    حصة عقارية في الارض فيو مفتوح يرى البحر

    Remax Professional. logo image

    طريق الجيش, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 75م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    زيزينيا, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مرخصة مطلات مفتوحة بالكامل موقع مميز

    Remax Professional. logo image

    شارع لاجيتيه, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٥٥٬٤٠٠ جنيه

    شقة للبيع 118 م سموحه (سموحه فيدا)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٣٠٬٩٧٧ جنيه/متر مربع