شقق 82 متر للبيع في مصر, صفحة 5

11,216 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في نيوم – فيو حمام سباحة وحديقة

    RE/MAX Everest logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي 13 – المجاورة الرابعة – 70م دور2

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه وصاله فيو حمام سباحه- منطقة الانتر

    Hurghadians Property logo image

    رويال لاجونس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مساحتها 57 متر مربع استلام فوري خصم20%

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 40م علي حمام السباحة بسعر مميز بمشروع جديد

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    الغردقة هب, منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ميزون سولاري

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Misr Italia
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سولاري

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في هايد بارك جراند بارك

    Capital Lords Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٨٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند روضة زايد – الشيخ زايد

    Smart-Homes Real Estate logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك جراند بارك ريزيدنس

    Capital Lords Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٨٦٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بمدينتي في b7

    B7, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استلام فوري موقع مميز ريسيل في بلوم فيلدز

    4C Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٣٤٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • مصيف راس الحكمه

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٧٩٩٬٢١٨ جنيه

    خطط دفع
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,المصيف

    1 - 6 غرفة

  • 4

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في مدينتي B11 – 82 متر فيو بارك

    Deals Real Estate logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٤٧٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى الحى 16 خالصه الشيخ زايد فيو مفتوح

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٢٠٢٬٤٨٠ جنيه

    وفر 550 ألف كاش! | شقة 1 غرفة فيو بحر في الاحياء

    متصدر

    Rook Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣٨٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    68م بحديقه 45م للبيع اول سكن بمقدم والباقى اقساط

    Zone Properties . logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٨٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤١٩٬٦٢٨ جنيه

    شقة غرفة واحدة تشطيب كامل بالتكييفات موقع مميز

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٣٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • كون

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Mabany Edris
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,كون

    1 - 3 غرفة

  • 16

    شقة

    ٣٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة غرفة نوم في أورورا بالاس 70م² بول فيو

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٧٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو في العاصمه الجديده, مقدم 10%, قسط 10 سنوات

    Smart Move logo image

    ابراج ايفال, محور محمد بن زايد, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٨١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب في PSR بسعر لقطة

    RE/MAX Everest logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه (75متر) صف اول بفيو ساحر تشطيبVIP بأفضل سعر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٩٩٥٬٧٢١ جنيه

    شقة ستوديو عالبحر | عائد إيجاري مضمون الغردقة

    Rook Estate logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٣٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • شور ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سيشور

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في أحسن لوكيشن في الحى اللاتينى بأجمد فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مع رووف للبيع في ستون ريزيدنس

    Treasure Real estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بحري علي حدائق زيد الشيخ زايد استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للاستثمار بأقل سعر دقائق من AUC بمقدم10%فقط

    Roots Real Estate logo image

    كمباوند شبابيك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 60م للبيع في الرحاب أول سكن

    Dream Homes Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • هايد بارك القاهرة الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٤٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,هايد بارك

    1 - 3 غرفة