شقق 82 متر للبيع في مصر, صفحة 8

11,240 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر للبيع في كمباوند سراي بإطلالة رائعة

    New Avenue Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بأقل سعر في الـR8 العاصمه بأقل مقدم+قسط10س

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    كوين لاند, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٢٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٧٢٬٢٨٠ جنيه

    اكثرنموذج طلبا82م فيو وايد جاردن حجزقديم بمدينةنور

    Rikaz logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٣٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٨١٬٠٠٠ جنيه

    مساحة 78متر فييو مفتوح في B10 باقل اوفر واجمالي

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٣٨٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة عقد قديم 74م بالتقسيط بجوار الخدمات فيB12

    Rikaz logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٣١٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • بالنسيا الشروق

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٤١١٬٠٣٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    K Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,بلنسيا الشروق

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة بالفرش والاجهزه 60م تشطيب سوبر لوكس في B7 كاش

    Rikaz logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    Pool view 1 bed for sale in Florenza with terrace

    متصدر

    My Real Estate logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Furnished pool view 1 bed for sale in Aqua Palms

    متصدر

    My Real Estate logo image

    اكوا بالمز ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٤٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    Furnished 1 bed for sale in Magawish Paradise

    متصدر

    My Real Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٤١٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمقدم 295,000 الف برايم لوكيشن Hyde Park

    Property Hills  One logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧١ متر مربع

    ٨٣٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • زا ميد

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    people & places developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,ذا مد

    2 - 5 غرفة

  • 13

    شقة

    ٤٬٩١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي B12 | فرصة استثمارية مميزة 80م

    KRE investments logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦١٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 66 م ( بالم هيلز الاسكندرية )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فاخر 80 متر مقدم واقساط علي 6 سنوات

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري متشطبه بتخفيض بالمطبخ و التكييفات في شيراتون

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٩٣٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو ارضي بجاردن في مدينة نورعلي الخدمات حجز2023

    Honesty Gate Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٩٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • بلو فيرت

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٧٦٬٩٣٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Saudi Egyptian Developers (SED)
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,بلوفير

    1 - 3 غرفة

  • 14

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد مباشرة على المارينا، تسليم سنة

    Apart Real estate logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٢٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز بأحدث مشروع لMountain View استلام 30-1-2029

    The Icon Real Estate logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر , ستوديو فاخر للبيع دور عالي في ابراج ايون

    متصدر

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٢١٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند سراي جاهزة عالاستلام بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٩٤٬٧٠٥ جنيه

    شقة متشطبه ف بادية برايم لوكيشن بخصم 30% قسط ل12س

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٦٨ متر مربع

    ٦٠٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • فاليز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٦٩٣٬٠٥٦ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sky Ad Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    1 - 3 غرفة

  • 18

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز في احدث مشروع لMountain View استلام 30-1-2029

    The Icon Real Estate logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 65 م للبيع بالفرش -دجلة لاندمارك-مدينة نصر

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري ريسيل بأقل من سعر الشركة متشطبه

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٤١٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة بحديقه بسعر لن يتكرر-بالم هيلز باقل مقدم

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٤٨٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره بأقل سعر في التجمع-استلام 2028 على 14سنه

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • ليال ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 3
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    1 - 3 غرفة