شقق 82 متر للبيع في مصر, صفحة 4

11,240 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٣٬٤١٦٬٤٩٠ جنيه

    ستوديو للبيع 51 م الساحل الشمالي - مشروع Seqouia

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سيكويا, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٦٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيومفتوح للبيع فوري بسعرلقطة ف تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 275 الف و اقساط 14 سنة شقة بجوار ميفيدا

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز بأحدث مشروع لMountain View استلام 30-1-2029

    The Icon Real Estate logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة فندقية فاخرة بإدارة متكاملة في موقع مميز

    La Quinta logo image

    لا كوينتا سويت فرونت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • ماكادينا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Travco Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي

    1 - 4 غرفة

  • 16

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمنطقه و بوابة خفرع حدائق الاهرام

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو Sea فيو - متشطب بالكامل - اقساط 6 سنين

    Towers Map logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١١٩٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو تشطيب كامل بسعر مميز للبيع في زيد تاورز

    متصدر

    RE/MAX Everest logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٧٢٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة ألترا سوبر لوكس بالتقسيط المريح على 7 سنوات

    Next Door Consultancy logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٦٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٨٦٬٠٥٠ جنيه

    شقة للبيع بدون أوفر في أفلين | القاهرة الجديدة

    Flag square Real Estate logo image

    أفلين, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٧٠٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • إيبيك شاليه دوس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢١٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Akam Developments
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,دوس

    3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه للاستثمار بسعر الطرح الاول بالتجمع بمقدم5%فقط

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة في مدينتي B12

    Dream Homes Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥٨٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٤٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة 67 متر pool view ب LA CASA بالإنتر

    Hurghadians Property logo image

    الغردقة هب, منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفه واحده بموقع مميز في فيلدج ويست

    RE/MAX Everest logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٠٣٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه بأقل سعر لمحبي الاستثمار فى العاصمة

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    كوين لاند, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٢٢٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • فيلدج دي لاكبيتال

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    1 - 5 غرفة

  • 17

    شقة

    ٢٬٩٦٩٬٩٤٦ جنيه

    على الممشى مباشرة 1غرفة علي حمام السباحه جراند روك

    Rook Estate logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٤٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 150م + جاردن50م متشطبه بالكامل بأقل سعر

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 150م + جاردن50م متشطبه بالكامل بأقل سعر

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 150م + جاردن50م متشطبه بالكامل بأقل سعر

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بارك فيو عقد قديم ٢٠٢٢ سعر مميز جدا فى زيد

    Brokers Hub logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • تلال ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٢٦٨٬٨٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,تلال إيست

    1 - 4 غرفة

  • 9

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى ماونتن فيو كريك التجمع شقة للبيع لقطة

    Step One Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٩٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم الآن شقة تشطيب superluxe بفيو جاردن + لاجون

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٢١٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٣٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالتجمع استلام فوري شقه بديستركت 5 بمقدم 10%

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب الترا سوبر لوكس فيو مفتوح في دريم لاند

    RE/MAX Everest logo image

    دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٥٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة بحديقة في مكادينا, تقسيط ٨ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • لافيستا 6

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    السويس,العين السخنة,لافيستا,لافيستا 6

    3 غرفة