شقق 82 متر للبيع في مصر, صفحة 45

11,230 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٬٩٣٨٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بأورورا | حمام سباحة ساخن وجيم بالتقسيط

    Rook Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٩٦٬٥٠١ جنيه

    ستوديو للبيع في -ZED West- برايم لوكيشن

    Home Valley logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٦٥٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه للبيع في التجمع الخامس القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٢ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فوري في تاج سيتي- القاهره الجديده

    Compound Hekaya logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١١٢٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن للبيع فى التجمع الخامس بخصم مميز

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • يود

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 13
    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,يود

    1 - 6 غرفة

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للسكن للبيع في ابفيل بجوار حسن علام

    Property  Hills. logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٥٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو آي سيتي – استوديو للبيع

    RE/MAX 1st Choice logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في اي سيتي فيو مباشر علي ClubHouse

    Prime Company logo image

استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨١٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطب لقطه للبيع مقدم و اقساط

    Rakar Investments logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٥٤٬٣٣٣ جنيه

    شقة بأفضل سعر مع جاردن خاصة في مشروع Clan

    HPK logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٧٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • ووترسايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سيشور

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم437 الف امتلك ستوديو مفروش ف العاصمة الادارية

    Closer logo image

    ريفان, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٨٠٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٥٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في كليو بالم هيلز نيو كايرو بأقساط

    Prime Company logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٦٥٬٣٦٠ جنيه

    موقع مميز فيو مفتوح واتجاه بحري

    The Polygon logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٥٬٥٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى بمقدم 20% استفيد بالصيف وقسط الباقى

    Smart-Homes Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٢٧٬٠٠٠ جنيه

    52م مفروشة بالكامل داخل Aqua Palms

    HPK logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٥٠٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • مارينا وادي دجلة

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٣٠٨٬١٧٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Wadi Degla
    السويس,العين السخنة,مارينا وادي دجلة

    3 - 5 غرفة

  • 9

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديوا 55 متر في اميز مشروع في لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شه 72 متر في اميز مشروع في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٧١ متر مربع

    ٢٠٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديومتشطب بالتكييفات ف العاصمة الادارية بمقدم380

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديوا 71 متر في اميز مشروع في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٢٣٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديوا 65 متر في اميز لوكيشين في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • كريستال باي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الساحل الشمالي,قسم مرسي مطروح,هاسيندا حنيش

    3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل استثمار استلام فورى شهر 12 جولف بورتو مارينا

    Smart-Homes Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٦٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% استثمر فى الساحل جولف بورتو مارينا

    متصدر

    Smart-Homes Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٧٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل ستدويو في تاج موقع مميز بفيو على اللاندسكيب

    Gate real estate marketing logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٣٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لُقطة: استوديو بأقل من سعر السوق في سراي |

    متصدر

    Next Door Consultancy logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل ستوديو للبيع لوكيشن مميز جدًا | استلام فوري

    Gate real estate marketing logo image

استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٨١٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • فلو - جيو - ذا ميد

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٧٨٧٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    people & places developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,ذا مد

    2 غرفة