شقق 82 متر للبيع في مصر, صفحة 50

11,230 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٧٬٢٥٣٬٦٨٠ جنيه

    امتلك شقة 82م بحديقة خاصة.

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    صن رايز سيليكت جاردن بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٨٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٨٨٬٧٠٠ جنيه

    امتلك غرفة 62 م بالقرب من شاطئ الكمارية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيه

    شقة للبيع في الموج 53م بحديقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٤٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 65متر غرفة نوم بموقع حيوي في الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٥٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 77متر غرفة بإطلالة حمام سباحة بتريفانا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٥٩٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • جلي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٧٧٧٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Tharaa
    الساحل الشمالي,قسم برج العرب,جليي

    1 - 4 غرفة

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 65متر غرفة بإطلالة شارع وتشطيب عصري

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٥٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيه

    53م أرضي بجاردن… خصوصية وهدوء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٨٨٬٧٠٠ جنيه

    احجز غرفة 62 م مع حمامات سباحة فاخرة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٨٨٬٧٠٠ جنيه

    احجز غرفة 62 م بخدمات فندقية متكاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٥٣٬٦٨٠ جنيه

    امتلك شقة 82م غرفتين دور أرضي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٨٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • روح

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Alamaken Developments
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيه

    احجز غرفة 53 م ولاجون بين كل المباني

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيه

    امتلك غرفة 53 م قرب الممشى السياحي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٥٣٬٦٨٠ جنيه

    امتلك غرفتين 82 م وإطلالة حمام سباحة مفتوحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٨٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٨٨٬٧٠٠ جنيه

    شقة 62م بغرفة… رفاهية في كل تفصيلة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٨٨٬٧٠٠ جنيه

    62م دور أول… مساحة عملية ومريحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • ممشي افينيو

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٤٤٥٬٨٤٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,ممشي افينيو

    3 - 4 غرفة

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٨٨٬٧٠٠ جنيه

    استثمر في غرفة 62 م وأفضل سعر بالمنطقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٥٣٬٦٨٠ جنيه

    احجز غرفتين 82 م أمام سينزو مول

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٨٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٥٣٬٦٨٠ جنيه

    امتلك غرفتين 82 م بإطلالة حمام سباحة رائعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٨٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٨٨٬٧٠٠ جنيه

    استثمر في غرفة 62 م وقرارك الصح اليوم

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٥٣٬٦٨٠ جنيه

    استثمر في غرفتين 82 م وخدمات فندقية

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٨٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • جاكرندا سموحة

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٠٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    الاسكندرية,حي شرق,سموحة,جاكرندا سموحة

    2 - 3 غرفة

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٥٣٬٦٨٠ جنيه

    82م + جاردن 23م… بيتك وسط الطبيعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٨٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٩٢٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 61متر غرفة نوم بتصميم عصري مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٥٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٥٣٬٦٨٠ جنيه

    82م غرفتين… كل حاجة أقرب ليك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٨٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 76متر غرفتين بإطلالة شارع في تريفانا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٣١٬٥٠٠ جنيه

    شقة 81متر غرفة نوم بإطلالة شارع مميزة

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٥٥٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • منتجع مونتيانو

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Montyano Life
    الساحل الشمالي

    استوديو, 1 - 2 غرفة