شقق 82 متر للبيع في مصر, صفحة 48

11,230 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 77 متر بسعر مميز فيو بحر سهل حشيش

    HPK logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٧٢٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في مارينا 5 عالبحر استلام فورى تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٤٬٣٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الغردقة.. فيو بسين في سهل حشيش بالتقسيط

    Knight properties logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٧٦٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع الحي 16 في بدر الدين

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطب بالمطبخ والتكيفات لوكيشن مميز

    Citizen Home logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٨٥٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • دبليو جيت ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Dominick Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,دبليو جيت ريزيدينس

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو ٧٥ متر بحري ومتشطب بالكامل للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٣٩٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٤٧٬٢٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة للبيع في هايد بارك القاهرة الجديدة

    Key Point for real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٠٠٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٨٦١٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن لقطة للبيع كامله التشطيب بفيو لاجونز

    New Home for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٤٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٨٦١٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بأميز مرحلة بالكمبوند بيطل على اللاجون

    New Home for Real Estate logo image

    شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٤٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    لاول مره ستوديو بجاردن للبيع ف التجمع5 بسعر3.5M

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ايليت ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬١٥٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Taj Real estate
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,ايليت ويست

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٬٨٦١٬٠٠٠ جنيه

    وفر 3مليون و امتلك شقة بجاردن كاملة التشطيب

    New Home for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٤٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٣٬٥٧٣٬٤٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بإطلالة على البسين الغردقة

    Knight properties logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٤٦٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٦١٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن لقطة للبيع كامله التشطيب بفيو لاجونز

    متصدر

    New Home for Real Estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٤٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فوري في هايد بارك تكمله اقساط

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٣٤٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بجاردن في مدينتي ٧٤ متر b7

    Panorama View logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٧١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • بوتيك فيلدج

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٤٢٥٬٥٠٨ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Modon Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,قرية البوتيك

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب غرفتين فى الدور الأرضى بحديقة 40 متر

    Country For Real Estate logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٩١٬٦٧٩ جنيه

    اقل سعر شقة فيو مميز متشطب في كليو استلام 2027

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بافضل سعر في تاج سيتي استلام فوري

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 70م تحفه للبيع بالفرش والأجهزه فى مدينتي B7

    Top Cairo Real Estate logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٢٢٢٬٤٠٠ جنيه

    شقة 2 أوضة 76 متر مجاويش الغردقة

    Knight properties logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • بيلا رومانس

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٥٩٧٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Manara Developments
    السويس,العين السخنة,رومانس,بيلا رومانس

    2 - 3 غرفة

  • 26

    شقة

    ١٠٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    برووف فورى متشطبة على أكبر حديقة مركزية في مصر

    Q Sequoie logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٣١٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٦٬٥٥٠ جنيه

    ستوديو 54 متر في سهل حشيش الغردقة

    Knight properties logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٨٣٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ارضى بجاردن مفروش بالكامل للبيع اوللايجار

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٢٠٢٬٥٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في أورورا بالاس بالغردقة بول فيو

    متصدر

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري صف اول علي البحر في مارينا ٦

    Selection Code logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • فيرونا بوتيك

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Verona Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 - 3 غرفة