بيوت ٤ غرف نوم وحمامين للبيع في مصر, صفحة 27

873 عقارات أخرى
  • 8

    شاليه

    ٢٤٬٣٢٨٬٠٠٠ جنيه

    جونيور شاليه للبيع – Hacienda Blue

    AQAR One For Realestate logo image

    هاسيندا حنيش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ١٤٨٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر للتمتع بحياة شمالية راقية

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 3

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس للبيع 222 م (اليكس ويست)

    RE/MAX Avalon logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٢٢ متر مربع

    ٥٨٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٨٬٨٦٤٬٠٨٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر (177 متر) في البايو سهل حشيش

    ROI For Real Estate logo image

    ال بايو, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ١٦٣٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة "مسجلة" للبيع - الحي السابع مدينة نصر

    Better Estate Investment logo image

    شارع عمر المختار, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 270 متر للبيع في بيت الوطن بجوار الأهلي

    Good Deals logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 225م تشطيب مميز في التجمع الخامس فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٣٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بداخل ستون بارك 280 متر بسعر 16 مليون

    Al Ofok Investment logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح اطول فترة سداد استلام خلال سنة

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240م - سموحه - ألبرت الأول

    Next Estate logo image

    شارع البرت الاول, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كامب شيزار 200م فيو علي البحر

    Chance for Realestate logo image

    شارع بورسعيد, الشاطبي, حي وسط, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م سموحة مصطفي كامل مباشرة

    Inspire Homes logo image

    شارع مصطفي كامل, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس فاخر بكمبوند إيفر جرين بسعر مميز

    Vida Solutions logo image

    ايفرجرين, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٥٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة – فيلا دوبليكس 380م في حدائق الأهرام

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    4

    2

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - شارع إسكندر إبراهيم - مساحة 325متر

    Remax Top Agents logo image

    شارع إسكندر إبراهيم, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    4

    2

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرخصه فيو مفتوح بالكامل موقع مميز تراس كبير

    Remax Professional. logo image

    شارع تاج الرؤساء, سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 210م اربع غرف المعراج, زهراء المعادي

    العامر للتسويق العقاري logo image

    مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع ف مونتن فيو 4 استلام فوري

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من احسن النمازج على دائري المعادي بدجله فيو

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بالتجمع الخامس (المستثمرين الجنوبية)

    D COMUNITA RE logo image

    شارع زيزينيا, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٣٢٠ متر مربع

    ٣٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كود: A5505 الموقع: القاهرة – القاهرة الجديدة – الت

    sms for RealEstate logo image

    شارع رقم 70, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع شارع اللاسيلكي المعادي الجديدة

    Chances Real Estate logo image

    اللاسلكي, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٦٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٠٦٧٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا للبيع بمدخل خاص على طريق السويس بخصم 50%

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    2

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٢٬٧٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك للسكن الراقي في بالم سيتي المعادي

    Chances Real Estate logo image

    بالم سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – الحي الأول – المنطقة الخامسة – التجمع

    sms for RealEstate logo image

    شارع الشويفات, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٦٨ جنيه/متر مربع