بيوت ٤ غرف نوم وحمامين للبيع في مصر, صفحة 25

872 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه187م للبيع باللوتس الجنوبية بالتجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٤٠٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع - كمبوند الريم - استلام فوري

    Guides Real Estate logo image

    الريم ريزيدنس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 210م سوبر لوكس فى النرجس القاهرة الجديدة

    Envigo Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٣٩٦٬٥٠٠ جنيه

    امتلك الان شاليه 4 غرف في زهرة | و قسط حتى 8 سنوات

    Morshedy Group logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩٩٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في التجمع الخامس – الحي الثاني

    الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بلجيكي ارضي بحديقة للبيع ميدان سفير مصرالجديدة

    Time House logo image

    ميدان سفير, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٠٬٧٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع تراس في موقع مميز في مارفيل، نيو زايد

    RE/MAX Al Mohager logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ٢٢٤ متر مربع

    ٩٢٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز بسُلّم داخلي للبيع في قرية أمواج

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل بنتهاوس للبيع في كمبوند كيان بافضل سعر

    Classy Home For Real Estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٦٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة فيلا تاون هاوس حجز 2022 جاهزة للاستلام!

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    2

    ٢١١ متر مربع

    ٨٨٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للاستلام الفوري في اميز مواقع زايد

    Vira Real Estate logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٨٬٨٦٤٬٠٨٠ جنيه

    حياة راقية في سهل حشيش – تاون هاوس للبيع

    Second Home Real Estate logo image

    ال بايو, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    2

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٠٨٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ١٨٠ متر في سرايات المعادي موقع مميز

    Maadi Estate Agents logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 160م في زيزينيا بشارع عبد السلام عارف

    Jewar Real Estate. logo image

    طريق ابو قير, زيزينيا, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 28

    شاليه

    ٨٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في مارينا ٢ فيو بحر ٤ غرف

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فى وحده 172م ارضى بحديقه سكنيه او اداريه

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع السياحية السادسة

    Revalo Real Estate logo image

    المنطقة السياحية السادسة, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 150م-كفرعبده-خطوات من سانت جينى

    Next Estate logo image

    شارع كفر عبده, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4غرف متشطبه بالكامل بجوار هايد بارك+قسط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيلفيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    تاون هاوس

    ٢٨٬٨٦٤٬٠٨٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر حصري للبيع | إل بايو، سهل حشيش

    Second Home Real Estate logo image

    ال بايو, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ١٦٣٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه داخل فيلا البنفسج بسعر لقطه لسرعه البيع

    Held Real Estate logo image

    البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرخصه فيو مفتوح علي ش اجاتون

    Remax Professional. logo image

    شارع اونيس ( اجاتون ), سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره للبيع 291م في سموحة – بجوار جامعة فاروس

    Baytak. logo image

    شارع نادى سموحة الرياضى, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٩١ متر مربع

    ٢٩٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٩٨٬٣٠٠ جنيه

    خصم 15% ومقدم 5% وامتلك وحدتك فى بالم هيلز

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٥٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنتهاوس بأربع غرف نوم | ون 7

    Hurghadians Property logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    2

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٤٬١١٧ جنيه/متر مربع