بيوت ٤ غرف نوم وحمامين للبيع في مصر, صفحة 23

872 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالياسمين 2 الترا سوبر لوكس بالتجمع

    Chances Real Estate logo image

    الياسمين 2, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لعشاق الرقى والتميز شقة للبيع 240 متر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 250 م كيلوباترا (ش بورسعيد مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس255 متر ف كمبوند لافيستا سيتي

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٥٥ متر مربع

    ٣٩٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شارع الاقبال عند مدينة الاحلام

    Dk REAL ESTATE logo image

    شارع الاقبال, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٤٬٩٧٤٬٣٩٣ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل بموقع مميز في سول اعمار

    why solutions logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    2

    ٢٨١ متر مربع

    ٨٨٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200 متر مباني حديثه 2012 جاهزه للاستلام الفوري

    شارع عبد العزيز طلعت, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 200 متر مباني حديثه 2012 خطوات من مكرم عبيد

    شارع عبد العزيز طلعت, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس المربع الذهبي 250 متر الترا سوبر لوكس

    شارع قريش, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    دوبلكس

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 250 متر الترا سوبر لوكس المربع الذهبي

    شارع قريش, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    دوبلكس

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في جاردينيا هايتس Gardenia Heights 3

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالاندلس سوبر لوكس بالقرب من ش التسعين وال AUC

    Aqar Share logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٣٧٦٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك في ارقى كمبوندات الاسكندرية - مروج

    Inspire Homes logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٤٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشطر السابع – زهراء المعادي

    Chances Real Estate logo image

    الشطر السابع, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٩٬٦٣٠٬٢٤٧ جنيه

    تاون هاوس في باديا 190متر بسعر لقطه

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٥٠٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 270م لقطه بالشيخ زايد امام نادى زايد متشطبه

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    شارع دكتور علي لطفي, الحي الثالث, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٩٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع في بيراميدز هايتس

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ٣٤٥ متر مربع

    ٨٦٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع تشطيب مميز فى كمبوند كيان

    DMG logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٤١٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175 متر للبيع فى سابا باشا تاني نمرة من الترا

    Elite Groupe logo image

    شارع دكتور الصابونجي, سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٢٬٤١٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م سموحة - كومباوند سكاي لاين

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٥٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٢٢٣٬٦٥١ جنيه

    شقة للبيع 169م سموحة - كومباوند The One فيو مفتوح

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٧٨٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٦١٣٬٢٥٠ جنيه

    شقة للبيع 205م سموحة - كومباوند The One

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٦٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك المساحه شقه بفيلا 250م باقل سعر ممكن

    Location Real estate' logo image

    الحي السادس, مدينة العبور, القليوبية

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر مميز في قلب الشيخ زايد ب قسط ل 10 سنين

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 210م صافى عقد مسجل عباس العقاد الرئيسي

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع