بيوت ٤ غرف نوم وحمامين للبيع في مصر, صفحة 31

873 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    اخردوبلكس للبيع212م افضل تقسيمه كمبوندSARAIبخصم50%

    Closer logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    2

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٣٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع250م سيدي جابر الشيخ(بين بورسعيد و البحر)

    RE/MAX Avalon logo image

    سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 172 متر بجارد في اميز مشروع علي دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4غرف 220متر للبيع في الدقي بالقرب من المساحه

    شارع المساحه, الدقي, الجيزة

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تفرعات الهلالى 150م 4 غرف رخصة

    تمام العقارية logo image

    مدينة أسيوط, أسيوط

    4

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٩٨١٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة في فاي سوديك بمقدم 5%

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ١١٣٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬١٨٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بأفضل سعر داخل مروج فيو مفتوح

    Inspire Homes logo image

    كوبرى 14 مايو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٨٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع فيو جاردن بالياسمين 1 قرب التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

    الياسمين 1, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م , الشاطبي

    Wealth Platinum logo image

    شارع الدكتور سامي جنينه, الشاطبي, حي وسط, الاسكندرية

    4

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الهضبه الوسطي حي رابع

    Q VISION logo image

    فلورينتا, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    4

    2

    ٢٠١ متر مربع

    ١٦٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بمساحة 180م + خصم كاش 30% – احجز الآن

    Horizen For Real Estate logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة رائعة في قلب سرايات المعادي للبيع

    Maadi Estate Agents logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ٢٦٬٨٤١٬٩٢٠ جنيه

    عايش الرفاهية في قلب سهل حشيش

    Homes Bay logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    2

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٠١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 284م كامب شيزار ( خطوات من البحر )

    Inspire Homes logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٨٤ متر مربع

    ٢١٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مرخصة مطلات مفتوحة بالكامل

    Remax Professional. logo image

    طريق ابو قير, زيزينيا, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ميدان النافوره,المقطم

    Q VISION logo image

    ميدان النافورة, الهضبة العليا, المقطم, القاهرة

    4

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 189 متر للبيع روكسى مصر الجديده

    شارع نزيه خليفه, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٢٨٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬١٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة لاعادة البيع 213م سموحة فالوري انطونيادس

    Inspire Homes logo image

    فالوري انطونيادس, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٢١٣ متر مربع

    ٣٣٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اجمل فيلا دوبلكس للبيع بحدائق الاهرام واجهه بالبوا

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    4

    2

    ٢٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 185 م مصطفى كامل ( ش ابوقير رئيسي )

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع مصطفي كامل, ابو قير, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    4

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مساحة 270 م للبيع تفرعات البطل احمد عبدالعزيز

    شارع جمعيه النسر, المهندسين, الجيزة

    4

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده متشطبة فى كومباوند سوديك بتقسيط على 8 سنين

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٣٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 160م نص تشطيب فى فاى سوديك بمقدم 5%

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٩٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة برووف للبيع في إيلان سراي بالتقسيط علي 12 سنة

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    2

    ٢١٨ متر مربع

    ٦٨٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م لوران ( ش محمود صدقي )

    Inspire Homes logo image

    شارع محمود صدقي, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع