بيوت ٤ غرف نوم وحمامين للبيع في مصر, صفحة 20

873 عقارات أخرى
  • 24

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 209م بجاردن متشطبة بكمبوند ذا ادريس زايد

    Abrag Real Estate logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ٢٠٩ متر مربع

    ٥٦٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز كورنر متشطب أول تسليم على البحر مباشر

    Inn Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٣٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز كورنر متشطب أول تسليم على البحر مباشر

    Inn Properties logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٣٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند آلون للبيع (الشروق) 430 م

    RE/MAX Avalon logo image

    الشروق, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    4

    2

    ٤٣٠ متر مربع

    ١٩٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مراسي بلانكا فيو لاجون

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٢١٩٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى بلانكا مراسي بفيو لاجوون

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٤١ متر مربع

    ١٦٣٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمباوند جولدن جيتس بالمقطم

    دار الفرا logo image

    جولدن جيتس, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    4

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي الأول – المنطقة الخامسة – التجمع

    sms for RealEstate logo image

    شارع رقم 70, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في نيو جيزة فيو على البحيرة واللاندسكيب

    The Way logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ٢٢٦ متر مربع

    ٩٥٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس بانورما فاخر بكمبوند جولدن جيتس

    دار الفرا logo image

    جولدن جيتس, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    4

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 319م زيزينيا(على البحر مباشرة-برج براند)

    RE/MAX Avalon logo image

    زيزينيا, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٣١٩ متر مربع

    ٦١٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160 م سموحة الجديدة (كمبوند الصفوة)

    RE/MAX Avalon logo image

    الصفوة, سموحة الجديدة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160 م سموحة الجديدة (كمبوند الصفوة)

    RE/MAX Avalon logo image

    الصفوة, سموحة الجديدة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 191 م سموحة (جراند فيو)

    RE/MAX Avalon logo image

    جراند فيو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٩١ متر مربع

    ٥٤٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقرب من الرحاب و كمبوند ديار متشطبة

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٣٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاندآلون للبيع(دايموند بيتش-صف أول بحر)450م

    RE/MAX Avalon logo image

    دياموند بيتش, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    2

    ٤٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحديقة للبيع فوري ف هايدبارك موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ريزيدنسز, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٣٣٥ متر مربع

    ١٢٥٬٣٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دوبلكس بكمبوند البانوراما الشروق برايم لوكيشن

    Smartex logo image

    الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    2

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٥٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه على كورنيش المريوطيه 4 غرف نوم سوبر لوكس

    Badr Homes logo image

    المريوطية, الهرم, حي الهرم, الجيزة

    4

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في بيل في

    Conquer Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٠٢٬٦٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر تاون هاوس للبيع فى بيل في بفيو جاردن

    Conquer Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٠٢٬٦٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن فورا في شارع 276 – المعادي الجديدة

    Chances Real Estate logo image

    شارع 276, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بتشطيب سوبر لوكس في اللوتس الشمالية بموق

    sms for RealEstate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٢٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ب جاردن 200م للبيع ف الحي الثامن مجاورة رابعة

    لازورد, الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٨٤٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط علي 12 سنة شقتك بقلب العاصمة R8

    Adviser Real Estate logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٤١٬٨٢٠ جنيه/متر مربع