بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 80

3,167 عقارات أخرى
  • 15

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقة يري البحر للبيع بلافيستا باي

    Sign Real Estate logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكيفات في الساحل الشمالي جون سوديك

    Crown Stone Realty logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ١٩٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن 120م برايم لوكيشن ريسيل بأقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو بحر ولاجون للبيع في فوكا باي - موقع مميز

    Wdeals for real estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١٠٨٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضى للبيع بلاڤيستا كاسكادا بموقع مميز

    Sign Real Estate logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 3 غرف فيو لاجون بسعر مغري جدا

    S signature logo image

    سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٥٩٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف جاهز للتسليم بحري بالتكيفات أقل سعر.

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ١٠٢٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول فيو خيالي من 3 غرف تشطيب فاخر موقع مميز

    Falcon for Real Estate logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نتهاوس بإطلالة بحر للبيع في فوكا باي

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع بموقع مميز في كاتانيا مراسي

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ١٢٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف مفروش بأقل من سعر السوق للبيع في امواج

    Aspire Properties logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو رأس الحكمه شاليه3 غرف مفروش بالكامل

    Real Vision logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٠٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضى مميز للبيع بلافيستا باي

    Sign Real Estate logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقرب من مراسي عالبحر مباشر متشطبACs شاليه للبيع

    Closer logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Town House For Sale - Fouka Bay

    Next Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن للبيع (جايا) 130 م

    RE/MAX Avalon logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضى بموقع مميز ڤيو مفتوح للبيع بلافيستا باى

    Sign Real Estate logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه برووف للبيع سي فيو وعلي حمام السباحه -امواج

    Aspire Properties logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع، تشطيب كامل، في مشروع جون الشمالي

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه كامل التشطيب ف قلب راس الحكمه

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٤٬٢٨١٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي بجاردن 3 غرف في شالوز فوكا باي

    Wnsta how logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٩٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع استلم فورا شاليه بوول فيو بالتقسيط

    متصدر

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باب الشاليه علي شاطئ اللاجون و تمشية للبحر ٢ دقيقة

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية على البحيرة استلام فوري مقدم أقساط سعر لقطةا

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٨٦٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بحديقة خاصة - سي شيل - الساحل الشمالي

    Wdeals for real estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ١١٢٬٢٩٩ جنيه/متر مربع