بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 79

3,167 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف بمقدم 10% و بالتقسيط علي اطول فترة

    Tradmark Real Estate logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ١١٣٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اطلالة لاجون في جون سوديك شاليه ريسيل فوري

    Allocate Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ١٠٢٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطه ارضى بجاردن

    Homy Real Estate logo image

    سعادة, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي 129متر + حديقة | مفروش بالكامل | فوكا

    Oqood Investments logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٩٥٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع متشطب بالكامل و مفروش استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحر قدامك وخصوصية كاملة وفيو يخطف العين تشطيب فاخر

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع (البوسيت) 727 م

    RE/MAX Avalon logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٧٢٧ متر مربع

    ٢٠٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع (سيلفر ساند) 175 م

    RE/MAX Avalon logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة بأقل سعر شاليه للبيع قريب من البحيرة

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردين للبيع في مونتن فيو راس الحكمه

    Ammaier for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليه 3غرف متشطب للبيع في قلب راس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في Salt - بإطلالة مباشرة على البحر

    Dream Homes Real Estate logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري متشطب في لافيستا راس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٩٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع ع البحر ف مرسى باغوش متشطب الترا لوكس

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ١٢٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في ماونتن فيو رأس الحكمة بافضل سعر

    Ammaier for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٥٩٨٬٢٥٨ جنيه

    شاليه ريسيل ف سيلفر ساندز استلام سنة قسط 6 سنين

    Evergreen Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧١٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقم 10% استلم شالييهك متشطب بالكامل فى كيو باى

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 3 غرف بحديقة 35م فيو بحر ريسيل تكملة اقساط

    Egypt Best Properties logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي التشطيب في أرقى مناطق الساحل

    Inn Properties logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٤٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 4 صف بحر -تلال العلمين الساحل الشمالي

    Aspire Properties logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان شاليهك علي البحر دايركت بزهرة العلمين

    Roots Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٩٧٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بإطلالة مباشرة على اللاجون أزها الساحل

    Allocate Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بجاردن علي اللاجون للبيع بالتقسيط 10Y

    Property Hills Star logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٤٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٤٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه156م استلام فوري كامل التشطيب صف اول ع البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٣٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب علي اللاجون للبيع بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    هاسيندا حنيش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع