بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 8

3,167 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مارينا 4 إطلالة على البحر كامله

    Gold Real Estate logo image

    مارينا 4, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضي بجاردن موقع مميز جدا ف ماونتن فيو

    Ammaier for real estate logo image

    سكالا ماونتن فيو راس الحكمة, منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٧٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اقل سعر شاليه 125م بحري متشطب *دي باي D Bay*

    Gate real estate marketing logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح للبحر شاليه متشطب بالتكيفات - ريسيل

    Allocate Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ١٠٧٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضي بجاردن موقع مميز جدا في مونتن فيو

    متصدر

    Ammaier for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٧٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بالكامل ريسيل بأقل سعر في ماونتن فيو

    IRTKAZ logo image

3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي بفيو خيالي تسليم خلال شهور ود للبحر

    Falcon for Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٤ متر مربع

    ١١٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه برووف محدود بلوكيشن مميز (ريسيل) -موانتن فيو

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | اقل سعر بنتهاوس للبيع بحري دايركت لاجون

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي متشطب مطل على حمام السباحة -ستيلا هايتس

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٩٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية صف اول علي اللاجون بسعر مميز استلام فوري

    Ammaier for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | اقل سعر بنتهاوس للبيع بحري دايركت لاجون

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بوول فيو للبيع تشطيب راقي بالتقسيط ارقي موقع

    Square Real Estate logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فوري متشطب بالتكييفات فيو البحر اقساط 12 سنة

    Inn Properties logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٧٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ٣٬٢١٢٬٤٧٨ جنيه

    بسعر مميز شاليه سي فيو للبيع تشطيب راقي بالتقسيط

    Square Real Estate logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالتكيفات يطل على حمام السباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | اقل سعر بنتهاوس للبيع بحري دايركت لاجون

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٩٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه متشطب بالتكييفات ع البحر مباشر كيلو174

    Closer logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٠٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فوكا باي 129+77 جاردن

    BGCO Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٩٦٬٨٩٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية في ستيلا متشطب بالمطبخ, يطل على حمام السباحة

    Wdeals for real estate logo image

    ستيلا سيدي عبد الرحمن, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه يري البحر - بلومار - سيدي عبد الرحمن

    Wdeals for real estate logo image

    بلومار وادي دجلة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 3 غرف متشطب ومفروش استلام فوري ب كريت

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٤٤٦٬٢٢١ جنيه

    شاليه بروف في جايا راس الحكمة على لاجون بأقل مقدم

    New Avenue Real Estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٤٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز جدا_شالبه ارضى بحديقه للبيع

    Homy Real Estate logo image

    سعادة, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي مُجهّزه للبيع موقع مميز بإطلالة مائية

    New Avenue Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٤٥٬٩٤٥ جنيه/متر مربع