بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 4

3,167 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيتش هاوس استلام قريب ريسيل مميز علي البحر مباشر

    متصدر

    Remax The Address logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٩٣ متر مربع

    ١٧٦٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل بالفرش - بحري - موقع مميز يري البجر

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بحري 125م مفروش | اطلالة لاجون| ماونتن فيو

    Oqood Investments logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 3 غرف للبيع اطلالة ع البحر في الساحل الشمالي

    Z Investments For Real Estate logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١٠٨٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في هايد بارك سي شور شاليه بمساحة 135

    متصدر

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • لا بايا سيدي عبد الرحمن

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٦٨٬٧٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Emaar Alex
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,لا بايا

    1 - 3 غرفة

  • 19

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع فيو على لاجون بقسط على 10 سنين .

    Apart Real estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٩٨٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل للبيع اقل سعر بنتهاوس متشطب دايركت حمام سباح

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شالية بجاردن متشطب بفيو علي البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بحديقة -استلام فوري -مباشر على بول

    Emtdad Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو بانورامي علي البحر 150م متشطب استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • جلي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٧٧٧٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Tharaa
    الساحل الشمالي,قسم برج العرب,جليي

    1 - 4 غرفة

  • 11

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع | ماونتن فيو راس الحكمه بسعر مميز

    Flag square Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل مباشرة على لاجون و حمام سباحة في جايا

    New Avenue Real Estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جايا متشطب مطل على مساحات خضراء و حمام سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع | لافيستا رأس الحكمة

    Flag square Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في لافيستا راس الحكمة

    Flag square Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • كلارو سيلفر ساندز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٩٬٩٨٣٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ora Developers
    الساحل الشمالي,سيدي حنيش

    1 - 5 غرفة

  • 13

    شاليه

    ١٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف | تشطيب كامل بالتكيفات | 8 سنين |سوديك

    Evergreen Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١١١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه عالبحر في ارقي قري الساحل الشمالي

    Step One Real Estate logo image

    دوس الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحديقه كبيره في مراسي بلانكا - بحري

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٨٦٥٬٣٠٠ جنيه

    شالية 3 غرف جاهز للاستلام في زهرة | 24 ألف شهريا

    متصدر

    Morshedy Group logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٨٧ متر مربع

    ١٠١٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ١٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقساط ع 10سنين شاليه للبيع قريه ازها تشطيب كامل

    Property Hills  One logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٣٩٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • بلاج

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Mountain View
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,بلاج

    2 - 5 غرفة

  • 11

    شاليه

    ٣٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه فيو بحر بالتقسيط حتي 10 سنوات-ناي باي

    Fortune Real Estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٧٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية قريب للبحر بالفرش 130م الساحل الشمالي امواج

    Property Hills  One logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 125متر مفروش بالكامل استلام فوري

    I-Move logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 122م تشطيب كامل للبيع في جايا صبور سعر لقطة

    Remax Jareed logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٦٩٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحري كامل التشطيب التسليم عام ٢٠٢٧

    New Avenue Real Estate logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • كورال هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,كورال هيلز

    1 - 5 غرفة