بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 7

3,167 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مارينا ٢ شاليه أول علوي بموقع مميز جدًا

    Dark Real estate logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه هوريزون بجنينة في سيشل سيدي عبد الرحمن

    New Avenue Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٠٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن للبيع متشطب بالكامل بحري في امواج

    New Avenue Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن للسكن فوري في نايا باي وقسط 10سنين

    Selection Code logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٤٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شالية بسعر ممتاز في زوون ايه مشروع سولت تطوير مصر

    Wnsta how logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالكامل سي فيواول مصطبة بعد الفيلات

    Gate real estate marketing logo image

    سكالا ماونتن فيو راس الحكمة, منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع اول مصطبة بعد الفيلات سي فيو

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٣٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    متشطب بالكامل شاليه بحديقة تطل علي حمام السباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٧٦٬٢٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه باميز فيو بحر و لاجون اميز موقع Salt

    Square Real Estate logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بمقدم 670 الف في قرية المصيف الساحل الشمالي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ڤيو مفتوح بحري بالمطبخ و التكيفات في مراسي

    متصدر

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 145م سى فيو fully finished فى مرسى باجوش

    Falcon for Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن فيو بول دايركت 132م افضل استثمار

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٧٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب ارضي بجنينة استلام سنة امام البحيرة

    Egypt Best Properties logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | اقل سعر بنتهاوس للبيع بحري دايركت لاجون

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شاليه للبيع بأقل سعر في دي باي – فيو لاجون

    Gate real estate marketing logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب بالتكييفات من اقوى مطور اماراتي

    Property Hills Star logo image

    سيزين, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٩٩٩٬٩٤٤ جنيه

    شالية متشطب بموقع مميز في جدا راس الحكمة-قسط مريح

    ليف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٩٩٩٬٩٤٤ جنيه

    شالية متشطب بموقع مميز في جدا راس الحكمة-قسط مريح

    متصدر

3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٩٩٩٬٩٤٤ جنيه

    شالية متشطب بموقع مميز في جدا راس الحكمة-قسط مريح

    متصدر

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٩٩٩٬٩٤٤ جنيه

    شالية متشطب بموقع مميز في جدا راس الحكمة-قسط مريح

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مراسي لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه بالمطبخ و التكيفات / لاجون فيو - ازها

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بنتهاوس للبيع بموقع مميز مباشرة على اللاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضي بجاردن موقع مميز جدا ف ماونتن

    Ammaier for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع