بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 5

3,167 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شالية 3غرف في بلايا علي اللاجون مباشرة

    Egypt Best Properties logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شاليه بحديقه بحري ف مراسي فوري

    ERE logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬١٥٦٬٨٠٠ جنيه

    شاليه 105م في راس الحكمه بفيو على البحر وسعر مميز

    ليف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٧٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٤١٨٬٠٥٧ جنيه

    شاليه لقطة 177م بأقل سعر وفيو بحر في مزارين

    Onyx for real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٨٧٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 125م+245م جاردن استلام فوري متشطب باقل مقدم

    Evergreen Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٣٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • سمر

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٥٤٣٬٢٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سمر

    2 - 5 غرفة

  • 11

    شاليه

    ١٠٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 105م في راس الحكمه ب فيو مميز علي البحر

    ليف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٩٦٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سيشيل-ارخص دوبلكس270م دايركت عالبحر بحري للبيع

    متصدر

    YaKan Properties logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه في مراسي بلانكا بالفرش والاجهزه

    S signature logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بنتهاوس سيڤيو 130 متر في سيدي عبدالرحمن د2

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬١٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن ف قلب راس الحكمه بالتشطيب الكامل

    ليف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٢٥٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • وايت ساند

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    GV Developments
    الساحل الشمالي,مركز الحمام,وايت ساند

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بنتهاوس سيڤيو 130 متر في سيدي عبدالرحمن د2

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بحديقه شالية للبيع في ماونتن فيو راس الحكمه

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق احجز وحدتك في summer رآس الحكمه احدث مشاريعنا

    Zein for real estate logo image

    سمر, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١١ متر مربع

    ٩٠٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام فورى فى جايا الساحل بسعر لقطه

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٣١٥٬٧٧٩ جنيه

    شاليه لقطة 177م بأقل سعر وفيو مميز في مزارين

    Onyx for real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٦٣٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • ليف سيزار رأس الحكمة

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬١٦٤٬٩٠٢ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Gates Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,ليف

    2 - 5 غرفة

  • 14

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فخم متشطب بالفرش استلام فوري للبيع بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية seaview دايركت علي اللجون فيو مميز جدا

    Property Hills Star logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في مازارين مفروش بالكامل

    The Way logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٨٨٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع - سوميد ريزورت – الساحل الشمالي

    Aspire Properties logo image

    سوميد, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه استلام فوري في الساحل الشمالي

    Ammaier for real estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • كمبوند سعادة الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Horizon Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    2 - 5 غرفة

  • 22

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس متشطب ومفروش بالتكييفات-لوكيشن لقطة

    Right Direction logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ١٣٧٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب مودرن استلام فوري - فوكا بي

    Rank For Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٠٧٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر منافس في هايد بارك سي شور شاليه بمساحة

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر + روف مفتوح تشطيب كامل خطوتين للبحر

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٣٧٤ متر مربع

    ٧٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر ارضي بجاردن تشطيب كامل خطوتين للبحر

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٣٧٤ متر مربع

    ٨٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • زهرة

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٤٠٧٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,زهرة

    2 - 5 غرفة