بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في الساحل الشمالي

3,167 عقارات أخرى
  • 14

    شاليه

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في امواج الساحل ارضي بحديقه خاصه بحري 3غرف

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح للبيع شاليه 3 غرف فى امواج سيدى عبدالرحمن

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح للبيع شاليه 3 غرف فى امواج الساحل الشمالى

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بحديقه شالية للبيع في ماونتن فيو راس الحكمه

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم بسعر نادر بحري بالكامل علي اللاجون

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • ميزون سولاري

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Misr Italia
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سولاري

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شاليه

    ٤٠١٬٢٤٦ جنيه

    شاليه متشطب قسط ربع سنوي ٤٠٠الف، توتال كاش ١٠مليون

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٠١٬٢٤٦ جنيه

    شاليه متشطب قسط ربع سنوي ٤٠٠الف، توتال كاش ١٠مليون

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٠١٬٢٤٦ جنيه

    شاليه متشطب قسط ربع سنوي ٤٠٠الف، توتال كاش ١٠مليون

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٠١٬٢٤٦ جنيه

    شاليه متشطب قسط ربع سنوي ٤٠٠الف، توتال كاش ١٠مليون

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على شاطئ البحر بفيو خيالي100% على البحر جاهز

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • مرسى باغوش

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٧٠٣٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Shehab A. Mazhar
    الساحل الشمالي,قسم مرسي مطروح,مرسي باجوش

    2 - 5 غرفة

  • 14

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على شاطئ البحر بفيو خيالي100% على البحر جاهز

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Double View كامل التشطيب خطوات للبحر اطلالة خيالية

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باب الشاليه علي شاطئ اللاجون و تمشية للبحر ٢ دقيقة

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شاليه

    ١١٬٧١١٬٣٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بسعر أقل من السوق في سولت – تطوير مصر

    KRE investments logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٦٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام فورى 3 غرف بقريه زهره

    Riwaq Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • ووترسايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سيشور

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه علوي مجهز ومميز في لافيستا رأس الحكمه

    Gold Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لشالية 3 غرف بأطلالة البحر في سولت

    Apart Real estate logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضي بجاردن ع حمام السباحة استلام فورى

    S signature logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بروف متشطب بالفرش والاجهزه استلام فوري

    S signature logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن و عالبسين - ماونتن فيو الساحل

    Rank For Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • جاي دوس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٨٢٤٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Akam Developments
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,دوس

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فيو علي البحر في كوال هيلز الساحل الشمالي

    Z Investments For Real Estate logo image

    كورال هيلز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٩٨٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 3 غرف تشطيب مودرن بموقه مميز - امواج

    Rank For Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في الساحل الشمالي متشطب بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب ف سي شور رأس الحكمة بمقدم 1,500,000

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١٢٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل تسليم فورى على البحر مباشرة

    Boundless For Real Estate logo image

    ستيلا مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • سواي بيوند دوس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Akam Developments
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,دوس

    1 - 3 غرفة