بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في التجمع, صفحة 3

5,561 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في اللوتس الجنوبي – التجمع الخامس

    Al Fanar Development and project management logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في النرجس عمارات بالتجمع الخامس

    Aqar Share logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للسكن أو الاستثمار في النرجس الجديدة

    Smart Location Group logo image

    اي انجل سيتي مول, النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة أرضي 150 متر بجاردن خاصة في شمال الرحاب

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    شمال الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري ف ايكون 1 165 م افضل تقسيمه

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٤٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • ساوث اكاديمي

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية كاملة التشطيب مع حديقة للبيع في الرحاب

    New Avenue Real Estate logo image

    الرحاب المرحلة الثانية, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٥٤٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا أدريس إيست بموقع مميز و تشطيب كامل

    Spade consultancy logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن في تاج سيتي تشطيب كامل

    Do estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥٣٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيبات خاصة قريبة من الخدمات البيع بي المطبخ

    H-House logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٨٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل لوكيشن بكمبوند باتيو اورو

    Gold Routes logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٠٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • ايزولا كواترو 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٥٧٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al- Masria Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ايسولا كواترو

    2 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في النرجس 6 – التجمع الخامس

    clear scope logo image

    النرجس 6, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا روف باقل من سعر الشركة / ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٣٠٥ متر مربع

    ٦١٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور ارضي متشطبة للبيع في قطامية جاردنز

    New Avenue Real Estate logo image

    قطامية جاردنز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع متميز جدا في فيليت برايم لوكيشن متشطبه

    Falcon for Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بجاردن فيو لاندسكيب في جايد-امام الرحاب

    Pro-Homes logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • ريفيرتون

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٤٣٧٬٨٥٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الجنوبية,ريفرتون

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم لوكيشن 3غرف بقسط ع 10 سنوات + خصم 5%

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع و بموقع متميز جدا في فيليت برايم لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٥١٬٠٠٤ جنيه

    شقة جاهزة للسكن تشطيب كامل في زيد إيست بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٧٠٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في اللوتس الشماليةأمام كمبوند ديار

    Smart Location Group logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في النرجس عمارات – التجمع الخامس

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • افيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٠٢٣٬٧٥٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 4 غرفة

  • 14

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في اللوتس الجنوبية – التجمع الخامس

    Al Fanar Development and project management logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في دار مصر القرنفل – استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    سطح

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع في غرب أرابيلا–التجمع الخامس استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    غرب ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم600.000 بالقرب من AUC مع لافيستا الباتيو قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٧٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فيو مساحات خضراء باقساط 10 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ١٥٦٬١٣٨ جنيه/متر مربع

  • رواق

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٣٣٬٢٦٩ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,رواق

    1 - 4 غرفة