بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في مصر, صفحة 31

23,525 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر في إيلان سراي بمقدم 1,2مليون واقساط

    Merak Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٥٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٠٢٬٥٠٠ جنيه

    استلام فوري - بتسهيلات علي 24 شهر

    Fam Egypt logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م استلام فورى متشطبة بجنينة فى كيان اكتوبر

    property hills Elite logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م استلام فورى متشطبة بجنينة فى كيان اكتوبر

    property hills Elite logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بحري متشطبة استلام فوري للبيع-ادريس ايست

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٩٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • بوتانيكا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٥٣٬٤٢٣ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    New Generation Developments (NGD)
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوند بوتانيكا

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر بنتهاوس متشطب باميز لوكيشن

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٩٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م في ش ابو بكر الصديق -المهندسين

    Royal Home logo image

    شارع ابو بكر الصديق, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٨٣٬٧٠٠ جنيه

    شقة موقع متميز بإطلالة مباشرة على المسبح في سراي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٥٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في L’Avenir بفيو لاندسكيب مفتوح

    Smart Step logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الباتيو اورو التجمع الخامس

    Gaby's Homes logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • راس سوما

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Travco Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,رأس سوما

    1 - 5 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٥٣٠٬٦٧٠ جنيه

    تاون هاوس مميز جاردن وروف بالتقسيط في Kayan

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقة 220 متر في بلانكا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٦٬٢٤٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة دور ارضي للبيع في ميفيدا | ١٥٣م | جاردن ٧٠م

    Circle Realestate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٧١٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر شاليه 3نوم ارضي بجاردن فيو بحر

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٠١٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع اقساط في مدينتي B12

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • مرسى باغوش

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٧٠٣٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Shehab A. Mazhar
    الساحل الشمالي,قسم مرسي مطروح,مرسي باجوش

    2 - 5 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تطل على المسبح في سراي استلام 2027

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 165م تشطيب فاخر في كمبوند المروج

    RE/MAX Everest logo image

    المروج, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 م ميامي (علي البحر مباشرة )

    RE/MAX Avalon logo image

    طريق الجيش, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك متشطبه فورى فكمبوند بروميناد

    Catchers investment logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٠٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 224م رشدي - شارع أبو قير

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٢٤ متر مربع

    ٤٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • رمال الساحل الشمالي (رأس الحكمة)

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Mezyan Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,رمال

    1 - 5 غرفة

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٦٢٣٬١٩٢ جنيه

    شاليه سي فيو كامل التشطيب، التسليم خلال شهر واحد

    We Comm logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٨٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 185 م سموحة (متفرع من ش مصطفى كامل)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٩٠٣٬٦١٠ جنيه

    توين هاوس في بالم هيلز \ كود الوحده : AV0844

    Dk REAL ESTATE logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ٢١٦ متر مربع

    ١١٩٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع بالمطبخ والتكيفات استلام فوري

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز الشيخ زايد الحى الثامن

    الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • جي باي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٤٠٣٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    United Real Estate
    السويس,العين السخنة,جي باي

    1 - 3 غرفة