بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في مصر, صفحة 33

23,525 عقارات أخرى
  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بالتكيفات بزيد قسط 10 سنوات

    Inn Properties logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مروج سموحة 3 غرف دور رابع بالتقسيط

    AQAR One For Realestate logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 154م للبيع فى مدينة الشروق بخصم مميز

    Closer logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٦٬٧٥٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل للبيع اقل سعر تاون هاوس فيو مميز حمام سباحه

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأفضل سعر شاليه ارضى بحديقة كامل الفرش موقع مميز

    East wing logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ١٨٩٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • دي جويا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٧٧٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Taj Misr Development
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,دى جويا

    1 - 5 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٩٬٦٠٠ جنيه

    شقة للبيع 216م (فالوري انطونيادس) استلام فوري

    RE/MAX Avalon logo image

    فالوري انطونيادس, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢١٦ متر مربع

    ٣٠٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل في كمبوند سراي Sarai المستقبل سيتي

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٤٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160 م رشدي (ش سوريا)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع سوريا, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بالكامل استلام فوري في بيانكي

    Trends Real Estate Egypt logo image

    بيانكي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطاميه جيت معمار المرشدى شقه ١٢متر نص تشطيب

    Homes Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • ذا سيتي فالي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٧٥٤٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    EG Master Group
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,ذا سيتي فالي

    1 - 4 غرفة

  • 4

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نص تشطيب ١٤٠ متر وان قطاميه دائرى المعادى

    Homes Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطاميه جيت معمار المرشدى شقه ١٢٥ واجهه عالدائرى

    Homes Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٤٬٢٨٠ جنيه

    للبيع شقة 178م بمقدم ( 2,628,648) في Acasa mia

    Eureka Real Estate logo image

    اكاسا ميا, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٢٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬١٨٢٬٢١٨ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط في Galleria Moon Valley

    Beltone logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٢٣٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد مباشر... واستلام خلال 6 شهور بس في صواري

    Inspire Homes logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٧٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • مدينة نور

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Talaat Moustafa Group
    القاهرة,مدينة نور

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٦٤م لقطة بسعر أقل من السوق في باتيو أورو

    Premier Property logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦١٣٬٦٢٠ جنيه

    شقة للبيع 196 م سموحه (فالوري انطونيادس)

    RE/MAX Avalon logo image

    فالوري انطونيادس, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٦ متر مربع

    ٣٨٬٨٤٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٨٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155 م كينج مريوط (اليكس ويست)

    RE/MAX Avalon logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٩٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر بنتهاوس متشطب ومفروش فيو البحر

    متصدر

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٨٢٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر مُجهزة بإطلالة على ملعب الغولف والبحيرة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • بيلا فينتو الجلالة

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    El-Manara Developments
    السويس,العين السخنة,بيلا فينتو جلالة

    2 - 4 غرفة

  • 15

    فيلا

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع (شاطئ الفيروز) 410 م

    RE/MAX Avalon logo image

    الفيروز بيتش, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٤١٠ متر مربع

    ١٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطله علي اكبر جاردن موجود ف الاندلس العائلي

    AMG. logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180 م سموحه (ش 14 مايو - عمارة براند)

    RE/MAX Avalon logo image

    ميدان سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت 3 غرف نوم للبيع بأفضل سعر في جون سودك

    Real Vision logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ١٣٤٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٦٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في وترواي ذا فيو فى التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٦ متر مربع

    ١٣٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • اورو

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧٦٢٬٠٢٧ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Ava Mina Group
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,اورو العاصمة الجديدة

    2 - 4 غرفة