بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في مصر, صفحة 36

23,525 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٥٢٦٬٨٠٠ جنيه

    شقة بجاردن استلام فوري في كارميل أرخص سعر من سوديك

    Property  Hills. logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٨٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    قرب شهاب الرئيسى 200م فى االمهندسين موقع ممتاز

    شركه الحبشى للاستثمار العقارى logo image

    شارع شهاب, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3غرف دور متكرر بأفضل تقسيمه ف هايد بارك

    Closer logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في كمبوند بالم باركس

    Crown Stone Realty logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧١٣٬١٢٠ جنيه

    شقة للبيع 142 م سموحة (كومباوند The one)

    RE/MAX Avalon logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٦٨٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع مميز ب6اكتوبر مساحة 314م اقساط

    property hills Elite logo image

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل استلام فوري للبيع في ادريس ايست

    Key Point for real estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٦٠٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اللوتس الشماليه

    متصدر

    شركة البحيري جروب logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب10% وقسط على 120 شهر في 130م 3 غرف فيو مميز

    Promax Property Investors logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 م لوران ( خطوات من شارع الاقبال)

    RE/MAX Avalon logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكومباوند Promenade | القاهرة الجديدة

    Catchers investment logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٢٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس كورنر بمقدم10% موقع مميز بالتقسيط

    Tradmark Real Estate logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع "لقطة" بالفرش في مدينتي B11 | فوري

    Aqarpedia For Resale logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٦٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف سوبر لوكس لوكيشن مميز عاللاندسكيب ادريس

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 125م + 80م جاردن (مركز مدينه العبور)

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تشطيب سوبر لوكس لوكيشن مميز عاللاندسكيب

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٩١٬٦٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٥٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضى 3 غرف تشطيب فاخر بحرى استلام فوري سوديك

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 250م للبيع في نبيل الوقاد – مصر الجديدة واجهة

    clear scope logo image

    شارع نبيل الوقاد, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس الاندلس2

    شركة البحيري جروب logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر متشطبة استلام فوري شامل النادي و الصيانة

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 170م تسهيلات علي سنه مقدم مليون 250 نص تشطيب

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الرابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بموقع متميز للبيع فى مدينتي B11

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٣٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بافضل سعر بفيو رائع في تاج سيتي

    Show Views logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٧٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في سموحه ابراج الجيش\كود الوحدة : AA0840

    Dk REAL ESTATE logo image

    ميدان سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع