بيوت بغرفتين نوم وحمامين للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة, صفحة 11

666 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقه متشطبه بالتكيفات بالعاصمه بقسط15سنه

    Roots Real Estate logo image

    R5, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن جاهزة للاستلام فى ايل بوسكو نيو كابيتل

    TREX logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٣٧٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطب بالتكييفات في قلب العاصمة R5

    Houseology logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطب بالتكييفات في قلب العاصمة R5

    Houseology logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطب بالتكييفات في قلب العاصمة R5

    Houseology logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطب بالتكييفات في قلب العاصمة R5

    Houseology logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب الترا مودرن فيو علي البرج الايقوني فR3

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٢٢٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بفيو مفتوع و موقع مميز للبيع

    why solutions logo image

2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٧٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع جاهزه للاستلام بمقدم 10% فيو لاند سكيب

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٤٩٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري شقه متشطبه +ACs باطلاله ع البرج الايقوني

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو مميز البرج الايقوني شقه استلام فوري متشطبه

    Houseology logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٠٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو مميز البرج الايقوني شقه استلام فوري متشطبه

    Houseology logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٠٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بالتكييفات بالتقسيط

    Houseology logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٠٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه استلام فوري متشطبه بالتكييفات بالتقسيط

    Houseology logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٠٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا اخر شقه متشطبه بالتكييفات بالتقسيط

    Houseology logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٠٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بكمبوند نيو جاردن سيتي

    Houseology logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٠٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بالتكييفات بالتقسيط

    Houseology logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٠٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بالتكييفات بالتقسيط

    Houseology logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٠٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بالتكييفات بالتقسيط

    Houseology logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٠٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بالتكييفات بالتقسيط

    Houseology logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٠٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٦١٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان شقه غرفتين متشطبه بسعر مميز بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    بارك لين, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٨٬٨٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 107 الف تقسيط 12 سنه من بالم هيلز

    Falcon for Real Estate logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 2نوم جاهزة للسكن فى العاصمة بمقدم1%

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة جاهزة للسكن متشطبة فيR3 بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٢٤٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٦٩٬٠٠٠ جنيه

    للبيع غرفتين بسعر لقطه في R8 العاصمه بأقساط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٢٩٬٣٩٨ جنيه/متر مربع