بيوت بغرفتين نوم وحمامين للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة, صفحة 15

666 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٤٬٤٨٠٬٠٨٧ جنيه

    شقة للبيع في IL BOSCO – العاصمة الجديدة | سكن راقي

    Laucienda For Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٤٬١٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم للبيع في العاصمة الإدارية +قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٢٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٢٦٬٦٤٠ جنيه

    اقل سعر شقة 2نوم فى قلب R8 بالعاصمة بأقساط17سنة

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٠٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٩٥٬٠٠٠ جنيه

    بأوفر مميز هتستلم شقة 118م متشطبه بمقدم5%بلتقسيط !

    Bright logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٦٠٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 2نوم متشطبة لوكس بسعر لقطه فى R8 بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٦٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم5%هتستلم شقة 104م+جاردن 56م متشطبه فيومميز !!

    Bright logo image

2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٦٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 2نوم بالسعر الافتتاحي بكمبوند Layal بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 2نوم بسعر الطرح الاول بكمبوندAYYAM بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٤٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣١٢٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان شقه بجاردن بالعاصمه بسعر لقطه+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيناريو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم1% أستلم شقتك 2نوم متشطبه بالتكيفات بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري لقطه بأقل سعر بالعاصمه بقسط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    اويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم استلام فوري وبسعر لقطه في الموندو الـR7

    Roots Real Estate logo image

    الموندو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه بمقدم 65.000 فقط بأميز لوكيشن R8 العاصمه

    Remax The Address logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في العاصمه امتلك شقه فيو لاندسكيب في R8

    Remax The Address logo image

    دى جويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه جاهزة للسكن فى نيو جاردن سيتى

    Point Mark For Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٤٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة مبنية وجاهزة للمعاينة بجوار BUE بأقل مقدم

    Roots Real Estate logo image

    ستاو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ١٩٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٢١٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة متشطبة بالتكيفات بمقدم1% بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٤٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بأقل سعر دابل فيو فى العاصمة بقسط 8سنين

    Roots Real Estate logo image

    ارمونيا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٨٬٦٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بالتكيفات بالعاصمه قسط12سنه

    Roots Real Estate logo image

    R5, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين في THE ISLAND بالعاصمه وأقساط حتي10س

    Roots Real Estate logo image

    الجزر, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بأقل سعر بأحدث مشاريع العاصمة بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه استلام فوري بالعاصمه بمقدم1.2%

    Roots Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٢٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقه بمقدم 550 الف بجانب الجامعه البريطانيه

    Summit Real Estate logo image

    سين 7, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين أمام حي السفارات بالعاصمه وتقسيط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف أستلام فوري متشطبه في جايد بارك بقسط12سنه

    Roots Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٣٢٬١٨٣ جنيه/متر مربع