بيوت بغرفتين نوم وحمامين للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة, صفحة 14

666 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري بنص السعر جاهزه ع السكن

    Summit Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 123م بأقل سعر وبالتكيفات في جارد سيتي

    Onyx for real estate logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 138م بمقدم 5% والباقي على 7 سنين في جارد سيتي

    Onyx for real estate logo image

2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل شعر شقه غرفتين في كمبوند ضفاف بالعاصمه بقسط12س

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٣٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    2نوم جاهزة للمعاينه والاستلام متشطبه في R3 بقسط12س

    Roots Real Estate logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم خلال سنه شقه مبنيه جاهزة للمعاينه بقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ارمونيا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمقدم1% متشطبه بالتكيفات استلام فوري بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤١٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٧٤٬١٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فوري و متشطبه بالكامل في ال R5

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% شقه 123م/ متشطيب كامل/استلام فورى

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع جاهزه للاستلام بمقدم 10% فيو لاند سكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بأقل سعر وأفضل لوكيشن بالعاصمه بقسط 12سنه

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٢٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري في كمبوند البوسكو في العاصمة

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٢٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع جاهزه للاستلام بمقدم 10% فيو لاند سكيب

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك غرفتين بأقل مقدم وتقسيط علي 5سنين

    Held Real Estate logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٣٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 0% امتلك شقة متشطبة بالكامل في كمبوند ديجويا

    Step One Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوري في العاصمه جاهزة للمعاينه

    Held Real Estate logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٣٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة لوفت في UpMount بالعاصمة بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٨٬٧٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية بمقدم 10٪؜ استثمار فندقي بإدارة كونكورد

    Roots Real Estate logo image

    فورتي وان, منطقة الداون تاون, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥٦٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٤١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر مميز وبقسط شهري 21الف فقط في العاصمه

    Roots Real Estate logo image

    كوين لاند, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٣٨٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم فى فيلاج دو لاكابيتال بالعاصمة بمقدم1.5%

    Roots Real Estate logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم بأحدث مشاريع بالم هيلز بالعاصمة بمقدم1,5%

    Roots Real Estate logo image

    ميدتاون كوندو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين مع بالم هيلز فى العاصمة بااقساط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    ميدتاون سكاي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فوري دايركت علي محور بن زايد ...

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم بأقل سعر للبيع في العاصمة بمقدم5% فقط

    Roots Real Estate logo image

    ديبلو ايست, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٥٬٨٢٢٬٢٩١ جنيه

    امتلك شقة فاخرة مع حديقة في VINCI – العاصمة الجديد

    Laucienda For Real Estate logo image

    فينشي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٤١٬٠٠٢ جنيه/متر مربع