شقق بغرفتين نوم وحمامين للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 13

460 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 600الف استلم الان شقة بحري متشطبة فيو بحر

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٥٠٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليهك متشطب فوراً في كالي كوست رأس الحكمة

    Selection Code logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٩٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 750الف واستلم فوري شقة متشطبة فيو علي البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 650 استلم الان شقة بحري متشطبة الحي اللاتيني

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٥٥٬٠٨٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٨٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115م الساحل الشمالي - كومباوند QBay

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٩٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الحي اللاتيني استلم فوري شقتك متشطبة..

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٥٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مدن - رأس الحكمة

    Crafters Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بأقل سعر في العلمين قسط في مدن لاجونز

    Falcon for Real Estate logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام الصيف ده في راس الحكمه

    Selection Code logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك جاهزة بأميز لوكيشن واقل سعر في العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٨٬٠٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في دور فوق ال25 وحده باحلي فيو في ابراج North Edge

    Code For Real Estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ١٠٤٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احلي فيو علي البحر مباشره بدور عالي ف The Gate

    Code For Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور ارضي بحديقة للبيع بامواج الساحل الشمالي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه متشطبه مقدم 1.2مليون-توتال 12مليون

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٩٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب 100متر بالتكييفات فى جوون

    New Avenue Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين في ازهة راس الحكمه موقع مميز

    Selection Code logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ١٥٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كون رأس الحكمة | حيث يرى الجميع البحر بلا استثناء

    Selection Code logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تحت سعر السوق في ألماظة باي

    Home Agent logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٢٬٩٤٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (مزارين البوليفارد - العلمين الجديدة)

    RE/MAX Avalon logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ١١١٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٨٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع - Q BAY

    Next Estate logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٤٧٩٬٤٢٠ جنيه

    شاليه 95م دي باي – فيو لاجون مباشر – بحري

    La Costa For Real Estate logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٥٢٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للسكن الفوري مقدم 600الف شقة بحري متشطبة

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬١١١٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كامل التشطيب | 26 ألف شهريًا | جاهز للاستلام

    Morshedy Group logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٤ متر مربع

    ٩٦٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | شقة فاخرة | Marassi | فيو مباشر اللاجون

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٩٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع العلمين (الداون تاون) 157 م

    RE/MAX Avalon logo image

    داون تاون مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٢٬٦٤٩ جنيه/متر مربع