شقق بغرفتين نوم وحمامين للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 15

460 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بإطلالة ع البحر 120م متشطبة بالتكييفات أقساط سنتين

    Value For Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٤٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقهvipكورنر-دابل فيو لاجون-استلام فوري_بخصم

    Impact Investments logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٠٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقهvipفي قلب العلمين الجديده-استلام فوري-فيو لاجون

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٢٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٩٥٥٬٠٠٠ جنيه

    ف دور فوق ال 15 وحده دبل فيو بجراج في North Edge

    Code For Real Estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٧١ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده استلام فوري مساحه كبيره دبل فيو ف North Edge

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٩٣٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اجمل فيو علي البحر مباشره وحده دور عالي ف The Gate

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر 85الف للمتر وحده ف دور فوق ال25 بفيو بحر-جراج

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احلي فيو علي البحر مباشره بدور عالي ف The Gate

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٧٠٥٬٩١٩ جنيه

    ف دور فوق ال30 وحده ب91 الف للمتر بفيو بحر ولاجون

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٩١٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده مساحه كبيره بفيو علي البحر ب 105 الف للمتر

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٣٦٤٬٣٥٠ جنيه

    وحده مساحه كبيره بغرفه ناني بسعر متر 78الف-جراج

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٧٨٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٧٠٬٧٨٧ جنيه

    في الداون تاون وحده باقل اوفر مطلوب فيو بحر وبحيره

    Code For Real Estate logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٦٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده غرفتين استلام 2026

    Pharos Real Estate logo image

    منتجع ايكو, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ف دور اعلي من 25 وحده فيو بحر ولاجون باكيه بالجراج

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 680k=شقة(150م) فيو لاجون 100% + 3 دقائق للبحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬١٧٣٬٨٢٧ جنيه

    شقة بالعلمين 121 م متشطبة بفيو بحر وبحيره باقل سعر

    متصدر

    Steps Property logo image

2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١٠٨٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مارينا 8

    Marina Season logo image

    مارينا 3, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٤٢٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشاليه 103م جاهز للاستلام بغرفتين متشطب

    Property Hills Star logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٧١٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 420الف واستلم فوري شقة بحري متشطبة بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    علي البحر مباشره وده بدور اعلي من 30 ف The Gate

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ٣٠٩ متر مربع

    ١٢٩٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في دور فوق ال25 وحده باحلي فيو في ابراج North Edge

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ١٠٤٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 151م متشطبه بفيو مميز للبيع بأقساط, مزارين

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٣٩٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بفيو مميز للبيع بأقساط, العلمين الجديدة

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو بحر بالكامل باقساط ع8 سنين للبيع -العالمين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166 م ( Down Town ) العلمين الجديدة - تقسيط

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٢٤ جنيه/متر مربع