شقق بغرفتين نوم وحمامين للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 17

460 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام 2027 للبيع بأقساط-مزارين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة بإطلالة على اللاجون في بلايا غزالة

    Beltone logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ١١٤٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة في M8 By The Lake بأنظمة سداد مرنة

    Horizen For Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٦٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (4A North Edge - العلمين الجديدة) 114 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (The Gate 5 - العلمين الجديدة) 100 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٦٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٦٥١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (The Gate 5 - العلمين الجديدة) 174 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٨٩٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم فوري بمقدم 480 الف شقة بحري متشطبة

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 138م غرفتين متشطبة ع لاجون قسط ع12سنه

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ١٤٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 138م غرفتين متشطبة ع لاجون قسط ع12سنه

    Property Hills... logo image

    العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ١٤٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 138م غرفتين متشطبة ع لاجون قسط ع 12 سنه

    Property Hills... logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٨٦٨٬٤٧٥ جنيه

    تشطيب كامل فيو مفتوح على لاجون تسهيلات 9 سنوات

    Remax Professional. logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ١١٥٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزه للسكن والمعاينه [تشطيب كامل] اطلاله خرافيه !

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٧٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 95م تشطيب سوبرلوكس للبيع فى سيدى كرير استلام

    Elite Groupe logo image

    سيدي كرير, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (بالم هيلز - العلمين) 106 م

    RE/MAX Avalon logo image

    بالم هيلز العلمين الجديدة, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٨٢٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مارينا 8 ( ارضى بجاردن )

    Next Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢٤٢ متر مربع

    ٤٨٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م تشطيب كامل بحري دور رابع

    Aqar Misr logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (العلمين - سيتي ايدج) 166 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٧٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك الآن في سيلفر ساندس الساحل الشمالي

    AQAR One For Realestate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١٦٥٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع العلمين (نورث ايدج تاورز) 117 م

    RE/MAX Avalon logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه 136م متشطبة ع البحر مباشرة أقساط حتى 6 سنوات

    Value For Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٩١٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكن بمواصفات مصيفية في Ajaza – حيث تبدأ الحياة

    AQAR One For Realestate logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٤٩٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٦٩٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك الآن في الحي اللاتيني -قلب العلمين

    AQAR One For Realestate logo image

2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٣٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٢٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالعلمين الجديده 117 متر

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٨٧٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب ابراج ذا جيت بفيو علي اللاجون

    Steps Property logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مارينا ٨ الساحل الشمالي

    Blocks logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٥٩٬٦٠٢ جنيه/متر مربع