شقق بغرفتين نوم وحمامين للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 12

460 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٥٢١٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة مميزة وموقع رائع، عرض خاص بالسعر القديم

    Roots Development logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول علي بحر أقل مقدم امتلك شاليه 2 غرفة مع أورا

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليهك 2غ بالساحل باقل مقدم مع افضل المطورين

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٣١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 2 غرفة ب أقل مقدم في الساحل علي البحر,

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر 90الف للمتر وحده ف دور فوق ال25 بفيو بحر-جراج

    متصدر

    Code For Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بإطلالة كاملة ع البحر 210م متشطبة بالتكييفات

    Value For Real Estate logo image

2

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مراسي فيو مميز

    Home Select for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٩٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115م الساحل الشمالي - كومباوند Naia bay

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٩٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٩٧٬٥٠٠ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه و متشطبه بالكامل في ابراج العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ١١٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ماونتن فيو راس الحكمة 85م اطلالة بحر مفروش

    Home Select for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن متشطب في مرسيليا بيتش5 اقساط علي 10س

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٨٤٬٧٢٦ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه للمعيشه دور علوي في الحي اللاتيني

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨١٢٬٤٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للمعيشه و متشطبه امام ففندق ريكسوس

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة داخل مراسي إعمار بموقع استثنائي

    Home Select for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٢٩٢٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شالية غرفتين فى هايسندا واترز مقدم 2.5%

    Platinum Properties logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ١٥٨٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه تشطيب كامل على الاجوون استلام قريب

    Inn Properties logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ١٠٥٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115م الساحل الشمالي - Q Bay

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٤٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (90م + 61م جاردن) الساحل الشمالي

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٨٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 117م العلمين - أبراج العلمين

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١١٩٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٩٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الحي اللاتيني استلم فوري شقتك متشطبة..

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٥٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين Azha الساحل 0% مقدم 10سنين

    Selection Code logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه first home في مدينة مدن الإماراتيه

    Selection Code logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٤٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة ماراسي مارينا موقع مميز إطلالة رائعة

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بلايا موقع مميز جدا

    Premises logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ١١٤٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مفروشة بالكامل - موقع مميز جدا - بحري

    Remax The Address logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع