شقق بغرفتين نوم وحمامين للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 18

460 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه باقل سعر في العلمين الجديده

    Steps Property logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٩٢٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بسعر مميز في ابراج العلمين الجديده

    Steps Property logo image

2

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٨٧٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 140م² كاملة التشطيب بمواصفات فاخرة

    AQAR One For Realestate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٩٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بسعر مميز في ابراج العلمين الجديده

    Steps Property logo image

2

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٩٥٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلات مفتوحة تسهيلات في السداد حتي 6 سنوات

    Remax Professional. logo image

    داون تاون مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٣٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 95 م في ماونتن فيو راس الحكمه

    Next Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 92 م في ماونتن فيو راس الحكمه

    Next Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ١١٤٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 139م برايم لوكيشن باقساط 12سنه للبيع-العالمين

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٥١٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٩٩٬٣٠١ جنيه

    شقة 125م بتشطيب كامل

    Inspire Homes logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٥٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٧٤٥٬٨٠٠ جنيه

    شاليه,بتصميم عصري و مساحات واسعه

    Inspire Homes logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٩٢٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في سولت راس الحكمة استلام 2027

    Premises logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٩٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٠٬٣٩٧٬٩١٢ جنيه

    شاليه في سيدي عبد الرحمن فرصة مميزة بأفضل سعر

    Inspire Homes logo image

    شماسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مراسي مارينا

    Remax Style logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في سيتي إيدج – العلمين الجديدة

    Better Estate Investment logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ١١٨٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل سعر في ابراج العلمين برؤيه كامله للبحر

    Steps Property logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ٧٧٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 119م الساحل الشمالي ( مراسي )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ١٥٩٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور عالي برؤيه كاملة للبحر و اللاجون بسعر مميز

    Steps Property logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٠١٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٥٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع وحدة ريسيل في بورتو جولف عامر جروب

    JMG logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه باطلاله علي البحر باقل سعر في العلمين

    متصدر

    Steps Property logo image

2

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٨١٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه باقل سعر في العلمين الجديده

    Steps Property logo image

2

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٩٣٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (داون تاون العلمين - City Edge) 157 م

    RE/MAX Avalon logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٩٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٩٬٥٦٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 85م أجمل مناطق راس الحكمة بأقل مقدم

    Inspire Homes logo image

    ليف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١١٢٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٢٧٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة لإعادة البيع 197م ( The Gate-05 ) العلمين

    Inspire Homes logo image

2

    2

    ١٩٧ متر مربع

    ١١٣٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 119م العلمين اقرب استلام تشطيب كامل بسعر مميز

    Inspire Homes logo image

2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٤٢٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٩٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن موقع مميز سيدي عبد الرحمن بمقدم 10%

    Inspire Homes logo image

    شماسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٤٠ جنيه/متر مربع