شقق 167 متر للبيع في مدينة زايد الجديدة, صفحة 7

2,137 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند لوغار – إطلالة مفتوحة

    RE/MAX Everest logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٢٨م للبيع في بيل في - نيو زايد

    RE/MAX Everest logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٩٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقةفVye استلام فوري 500الف مقدم اوبن فيو قسط

    Evergreen Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٤٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو لاجون بسعر قديم | ريفرز نيو زايد

    Evergreen Properties logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في Vye Sodic موقع مميز جدًا جاهزة للاستلام

    The X Site For Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • بيل في

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,بيل فى

    1 - 7 غرفة

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بالشيخ زياد بتطوير مصر متشطبة بالتكيفات

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100 متر في سولانا مقدم10% و أقساط 10 س

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى فاي بخطه سداد مرنه

    Conquer Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٧٤٬٩٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في VYE سوديك – الشيخ زايد الجديدة

    RE/MAX Everest logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في VYE سوديك – الشيخ زايد الجديدة

    RE/MAX Everest logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • لوجار كمبوند

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٣٩٨٬٤٧٦ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Gates Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,لوجار

    2 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٦٬٣٨٩٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه 2 غرف بالتقسيط للبيع في فاي سوديك

    Driven Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٥٢٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف مميزة | أفضل سعر في سولانا | تقسيط10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٤٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند بيل في – إعمار

    RE/MAX Everest logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٩٨٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في افضل لوكيشن امام مطار سفنكس بسعر لقطة

    Crown Stone Realty logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٤٥٬٥٣٦ جنيه

    شقة متشطبة ارضى بجنينة استلام فورى

    متصدر

    We are consultancy logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٠٬٦٢٨ جنيه/متر مربع

  • فاي

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٧٧١٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Sodic
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,فاي سوديك

    2 - 3 غرفة

  • 21

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة علي حمام سباحة للبيع بالتقسيط علي 10Y

    Property Hills Star logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٣٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة متشطبة للبيع بالتقسيط امام مطار زايد

    Property Hills Star logo image

    كيو هيلز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة متشطبة بجاردن استلام فوري للبيع بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة امام مطار سفنكس للبيع بالتقسيط علي 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 136م فى مارفل نيو زايد متشطبة على اللاجون

    Property Hills Star logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٣١٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • مارفيل نيو زايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Al Marasem Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,مارفيل نيو زايد

    1 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفتره محدوة امتلك شقتك متشطبة باقساط علي 10 س

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه متشطبه في نيو زايد بتقسيط يصل إلى 10 سن

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٩٩٬٢٥٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع في فاي لسوديك-زايد الجديده

    Bold Egypt logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٥٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن في ڤاي سوديك الشيخ زايد الجديده -

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٨٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة داخل كمبوند VYE من سوديك للبيع

    Beltone logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • لاك فيل

    السعر عند الإطلاق:

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    El Gabry Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,لاك ڤيل

    3 غرفة