شقق 167 متر للبيع في مدينة زايد الجديدة, صفحة 9

2,137 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب للبيع في جينستا – الشيخ زايد

    I-Move logo image

    جينيستا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٤١٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في karmell للبيع مع sodic

    D.Signature logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوري بـ فاي سوديك مقدم 5% وقسط 8 سنين

    Selection Code logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٢٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بأقل من سعر السوق كارميل نيو زايد

    Anchor for Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري في شيخ زايد

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٨٦٬٨٩٩ جنيه

    شقة ويست فيو HDP زايد | استلام فوري قسط 10س

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مارفيل نيو زايد – 166 متر تشطيب كامل

    Selection Code logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٠٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة في Hills Of One بأقل مقدم اطول فتره سداد

    Selection Code logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٥٢٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة في مارفيل زايد قسط 10 سنوات

    Selection Code logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٤٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٩٨٬٥٠٠ جنيه

    شقة ريفرز زايد الجديدة | مقدم 5% وقسط 11 سنة

    Selection Code logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166م مارفيل المراسم تشطيب كامل 5% قسط 10سنين

    Selection Code logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق Lugar نيو زايد بمقدم 5% وتقسيط 12 سنة

    Selection Code logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م متشطبة استلام فوري مارفيل نيو زايد

    Selection Code logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم استلام فوري شقه متشطبه في كارمل سوديك

    Property  Hills. logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٥٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بمساحة 131م في موقع مميز بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ١٥٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٣٠٨ جنيه

    شقه ريسيل 128م متشطبه باقل سعر ف الماركت واقل مقدم

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٨٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة غرفتين في Vye استلام فوري-متشطبة بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه استلام فوري بأقل مقدم 5% علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بفيو على النيل فى جريان بجانب سولانا

    Property  Hills. logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٦٢٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه متشطبه في نيو زايد بتقسيط يصل إلى 10 سن

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع سولانا زايد الجديدةمن اورا مرحله جديده

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة بالتقسيط بارك فيو بأرقي واميز موقع

    Square Real Estate logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٩٢٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬١٥٨٬٤٥٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند لوجار نيو زايد بسعر اقل من ماركت

    متصدر

    Vida Solutions logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٩٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 120م فيو مفتوح وجاهز للسكن INST 2030

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فاي سوديك 108متر مدينة زايد الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع