شقق 167 متر للبيع في مدينة زايد الجديدة, صفحة 11

2,137 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٨٨٩٬٩٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة للبيع في ديجويا بالقرب من بيفرلي

    Property  Hills. logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٧٨٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زايد الجديدة غرفتين باقساط 10 سنين

    Crafters Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك منزلك في ارقي المجتمعات في زايد الجديده

    Crafters Real Estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزلك في ارقي المجتمعات في زايد الجديده

    Crafters Real Estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | بيل ڤي موقع مميز

    Flag square Real Estate logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١٠٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 121 متر فى ڤاي سوديك نيو زايد

    TREX logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٧٥٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م فيو مميز في ريفرز نيو زايد قسط علي 11سنة

    Evergreen Properties logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف مميزة | أفضل سعر في سولانا | تقسيط10سنين

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في كارميل– تشطيب كامل واستلام فوري

    RE/MAX Everest logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٥٨٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في كارميل– تشطيب كامل واستلام فوري

    RE/MAX Everest logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٥٨٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بحديقة متشطبة بالكامل بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بأقل سعر امام مطار سفنكس

    Crown Stone Realty logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢ غرف نوم في Vye Sodic

    Maskan Consultancy logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٨١٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 137 متر قسط على 10 سنين قدام مطار سفنكس

    property hills Elite logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١٤٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٢٤٬٩٧٨ جنيه

    شقة أرضي بحديقة قسط ربع سنوي 424 الف و كاش 7 مليون

    property hills Elite logo image

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة للبيع في الشيخ زايد من سوديك

    Property Hills Star logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفترة محدودة شقة بمقدم 5% و بالقسط على 15 سنة

    property hills Elite logo image

    فلل دي جويا, دى جويا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفترة محدودة شقة بمقدم 5% و بالقسط على 15 سنة

    property hills Elite logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل داخل كمبوند كارميل بسعر لقطة

    Crown Stone Realty logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٥٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 158م للبيع استلام فوري فاي سوديك نيو زايد

    Abrag 2 logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٨٠٬٢٢١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة 118م + 65م مارفيل المراسم نيو زايد

    Abrag 2 logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٦٧٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 140م متشطبة بأقل سعر فى نيو زايد

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في ريفيرز فيو اللاجون ولاند سكيب

    Master Key logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2 غرفه نوم استلام فوري لوكيشن مميز

    Citizen Home logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٨٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في سولانا نيو زايد تقسيط 10 سنوات

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع