شقق 167 متر للبيع في مدينة زايد الجديدة, صفحة 5

2,137 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 108 متر متشطبة استلام فورى مع سوديك قسط 10سنين

    property hills Elite logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 108 متر متشطبة استلام فورى مع سوديك قسط 10سنين

    property hills Elite logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بموقع مميز سوديك بقلب زايد

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    110م مشطبه على النيل في الزمالك الجديدة Palm Hills

    Promax Property Investors logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٥٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك متشطبة فى هيلز أوف وان دقائق من بيفرلى هيلز

    Property  Hills. logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٧٠٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • كمبوند بيانكا

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٦٠٧٬٩٨١ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Landmark Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,كمبوند بيانكا

    3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر السوق شقة فى VYE بالقرب من مطار سفينكس

    Anchor for Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٩٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في VYE – جاهزة للاستلام

    RE/MAX Everest logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في VYE – جاهزة للاستلام

    RE/MAX Everest logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | شقة في VYE Sodic – جاهزة للاستلام

    RE/MAX Everest logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أستلام شهور 2bed بجاردن متشطبة بالتقسيط ف زايد

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • ڤيلات جاردن

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,بيل فى

    3 - 4 غرفة

  • 15

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن في الزمالك الجديدة بمقدم 5% مع Palm Hills

    Promax Property Investors logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف في نيو زايد متشطبة بمقدم 5% تقسيط 10سنين

    Summit Real Estate logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٣٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 575ألف شقة غرفتين في نيو زايد تقسيط 10سنين

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٩٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه اقل سعر شقه ريسيل ارضي بجاردن في VYE سوديك

    Bold Egypt logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 150م + جاردن50م متشطبه بالكامل بأقل سعر

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • إيفرجرين تاون هاوس في بيل ڤي من إعمار

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,بيل فى

    3 - 6 غرفة

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 150م + جاردن50م متشطبه بالكامل بأقل سعر

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى الشيخ زايدبالتقسيط من اورا اقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة غرفتين مشطبة فى سوديك جانب بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه واحده جاهزه للسكن موقع مميز في اعمار

    Apart Real estate logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٩١٬٩٠٠ جنيه

    شقه بجاردن جاهزه للسكن علي وصله دهشور ف الشيخ زايد

    Falcon for Real Estate logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • اٌنْس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Mabany Edris
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    1 - 4 غرفة

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٤٩٬١٢٢ جنيه

    شقة متشطبة في جريان نيو زايد فيو علي النيل

    Selection Code logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٤٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين دبل فيو متشطبة بالكامل بجانب مطار سفنكس

    Selection Code logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٧٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري في ويست ڤيو

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر قديم وإطلالة على اللاجون في RIVERS

    RE/MAX Everest logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر قديم وإطلالة على اللاجون في RIVERS

    RE/MAX Everest logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • جريان

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٤٢٨٬٦٠٧ جنيه

    خطة السداد: 5
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,جريان

    1 - 6 غرفة