شقق 167 متر للبيع في مدينة زايد الجديدة, صفحة 3

2,137 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن108متر للبيع في VYE Sodic – New Zayed

    Rokn Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تقسيط على 10 سنين شقة 115 متر قدام مطار سفنكس

    property hills Elite logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم و اقساط استلام فورى 10 دقائق من سوديك ويست

    Brokers Hub logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل مميزة في Vye Sodic جاهزة فوري للمعاينة

    Property Group logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة مميزة علي لاندسكيب بأقل مقدم 0% اعمار

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • هيفين ٢

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٤٩٩٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Am Capital Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 12

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اوفر لفترة محدودة علي 10 سنوات تقسيط شقة متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لأول مرة في إعمار بدون اي مقدم امتلك بيتك بيل في

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة اقساط طويلة علي 10 سنوات واقل مقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في سولانا, بمقدم 5%, تقسيط حتي 10 سنوات

    Smart Move logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٣١ متر مربع

    ١٠٩٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٢٠متر فى كومبوند فيو سوديك

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • جرين بلازا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٢٢٬٧٥٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Tesla
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,جرين بلازا 1

    2 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في كمبوند فاي سوديك شيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بكمبوند بجوار بفرلي هيلز نيو زايد

    Property Hills Star logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣١٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في كمبوند فاي و كارميل بأقل سعر فيو مميز

    Crown Stone Realty logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣١٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في سولانا, مقدم 5%, تقسيط علي 10 سنوات

    Smart Move logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ١٠٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Vye نيو زايد أقساط واستلام فوري بأقل من السوق

    Rokn Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • بونا نوفا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    AD developer
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تقسيط على 10 سنين شقة 115 متر قدام مطار سفنكس

    property hills Elite logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٨٣٬٥٢٥ جنيه

    شقتك فوري بسعر كاش 13 مليون او قسط ربع سنوي 483الف

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٨٣٬٥٢٥ جنيه

    شقتك فوري بسعر كاش 13 مليون او قسط ربع سنوي 483الف

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بغرفتي نوم - الطابق الأرضي - إعمار

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه تشطيب كامل بمقدم 5%-10سنين

    Evergreen Properties logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٧٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • طابة ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,تاباه ويست كمبوند

    3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة بجاردن متشطبة بالكامل بمقدم5% ع 10سنين

    Evergreen Properties logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري ف vye سوديك تقسيط ع8سنين مقدم 5%

    Evergreen Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٣١٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 136م متشطبه اميز لوكيشن استلام فوري بمقدم 10%

    Evergreen Properties logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٣٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٣٦٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 3 غرف سوبرلوكس ادفع936ألف اوكاش13.300م

    Property Hills... logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٥٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوري متشطبة بـ ويست فيو زايد وقسط 10 سنين

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • لافينورا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Emerald
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,لافينورا

    2 - 3 غرفة