شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 14

16,303 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٤٬٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جرين 6–سعر مميز شامل الصيانة والنادي

    RE/MAX Everest logo image

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٢٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٧٣٬٥٠٠ جنيه

    SOLIN Residence اختيار ذكي في لوكيشن ملوش بديل

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣١٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك استلام فوري بحدائق اكتوبر بمقدم 990 الف

    ارض المخابرات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٣٩٩٬٢٠٠ جنيه

    شقة ١٤٩ متر ببيتا ريسيدنس حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٢٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع في بالم باركس نيو اكستنشن

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ريفر ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٥٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    West Way Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,ريفر ريزيدنس

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل 5%مقدم ع 10سنوات جنب اليجريا

    Evergreen Properties logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٧١٬٨١٨ جنيه

    شقه65م برايم لوكيشن باقل مقدم اقرب استلام

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٥١٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2غرفه 78م باقل سعر مقدم 10% واقساط علي 8س

    Evergreen Properties logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٧٣ متر مربع

    ١٤٣٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف دايركت ع الواحات باقل سعر وقسط بيوصل 12س

    Evergreen Properties logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٦٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه 128م فى فيلدج ويست 15% مقدم واقساط على 6 س

    Evergreen Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٥٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • ديار 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٩٣٢٬١٥٦ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Tameer
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,ديار 2

    3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أميز 3غرف 150م متشطبة بمقدم 0% واقساط لحد 9 سنوات

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 2 غرف استلام فوري بخصم الكاش 45%

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بمقدم 5% بموقع مميز في سولانا ويست من أورا

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ١٠٩٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر سولانا ويست مرحله جديده مقدم5% - 10س

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك ف سولانا مع اورا بسعر طرح اول مرحلة

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • سكاي هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٤١٬٦٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Dana Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيت بموقع مميز في سولانا باقساط علي عشر سنين

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ١٠٥٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بمقدم 100الف وقسط شهري 20الف طريقه سداد ل 10س

    Evergreen Properties logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 157م في كمبوند اكتوبر بلازا سوديك-بسعر مميز

    RE/MAX Everest logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤١٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة للبيع بالمطبخ والتكيفات في كيان

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 157م في كمبوند اكتوبر بلازا سوديك-بسعر مميز

    RE/MAX Everest logo image

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤١٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • بونا نوفا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧٦٩٬٦٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    AD developer
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 157م في كمبوند اكتوبر بلازا سوديك-بسعر مميز

    RE/MAX Everest logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٢٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "ألترا سوبر لوكس" في الحي الثالث – جاهزة للسكن

    RE/MAX Everest logo image

    الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٢٠٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا لوكس للبيع جامعة الدول المهندسين

    Luminera Real Estate logo image

    المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل استلام فوري بسعر مميز في Vye سوديك

    RE/MAX Everest logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة -مطبخ وتكيفات بسعر مميز في اكتوبر بارك

    متصدر

    RE/MAX Everest logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٤١٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • بهجة

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٧٤٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Symphony Development
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,بهجة

    1 - 3 غرفة