شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 13

16,303 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة استلام فورى فى كيان اركان بالم

    Property  Hills. logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زد ويست تشطيب كامل ووايد فيو

    Selection Code logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٥٤٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165 متر للبيع فى كومباوند الخمايل اكتوبر

    Vida Solutions logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في زد ويست في المرحله 2

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٨٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطعه 84 ارضي بجاردن في مسلسل 2 المربع الذهبي

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • طابة ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,تاباه ويست كمبوند

    3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في آي سيتي - جاهزة للسكن - مكان مخصص في جراج

    The Choice For Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جميلة في آي سيتي ارضي مع حديقة

    The Choice For Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعـر إجمالي في كرميل, تكملة أقساط حتى 2034

    Najd Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٨٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٦٥٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة مفتوحة | بحري | متبقي 500

    The Choice For Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٥٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن قوي صف اول واجهة بحري الخمائل ارضي بجاردن

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣١٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • فيينا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٥٤٥٬٣٧٥ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Dream Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,فيينا

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستايل فيلا برايم لوكيشن ف الهضبه تشطيب مش متكرر

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٠٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٢٨٬٤٠٠ جنيه

    للبيع أرضي بجاردن في كمباوند فيوري قسط 16.800

    THE VIEW logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٢٧٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٢١٬٤٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن فرصه استثماريه في لوكيشن ممتاز

    THE VIEW logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٧٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع بالخمائل الهضبة

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالخمائل الشيخ زايد فيو مفتوح

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٩٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • لاكوينتا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٤٠٩٬٦٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Royal Homes Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن في قلب للمرحله التانيه بتفاصيل مميزه

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 128م فى o west بمقدم 525 الف برايم لوكيشين

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٧٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقة بجاردن متشطبة استلام فوري

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٣٧٬٤٣٣ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع بحدائق أكتوبر تقسيط

    كايت ريزيدنس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٠٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩١٤٬٠٠٠ جنيه

    اكتب عقد شقتك بمقدم 11% على جزيزة في حدائق اكتوبر

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • إيليت جاردن

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٢٣٧٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 16
    المطور العقاري
    Raya
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٨٥٬٦٦٢ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند سور بسور مع حي الاشجار

    أشجار هايتس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٤٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جدا للبيع في الحي الخامس أكتوبر دور أول

    El Marwa For Real Estate logo image

    المحور المركزي, الحي الخامس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٩٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في حدائق أكتوبر استلام فوري وجاهزة للسكن

    جرين سيتي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جرين 6–سعر مميز شامل الصيانة والنادي

    RE/MAX Everest logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٢٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جرين 6–سعر مميز شامل الصيانة والنادي

    RE/MAX Everest logo image

    جرين 6, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٢٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • جولف فيو

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٦٨٧٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Raya
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 - 3 غرفة