شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 15

16,303 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بارقى تشطيب و افضل سعر بدجلة بالمز

    Master Key logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو وتشطيب مميز بالمطبخ وتكيفات زايد ديونز

    Master Key logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٠٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل 5% مقدم على 11سنه شقة للبيع فى كمبوند ريفرز

    Square Real Estate logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٩٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل 5% مقدم على 11 سنه شقة للبيع فى كمبوند ريفرز

    Square Real Estate logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى5%مقدم 8سنوات موقع مميز فيو لانداسكيب

    Square Real Estate logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٦٣٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • فاليا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٧٦٣٬٦٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    SAUDI GROUP DEVELOPMENTS
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,فاليا

    1 - 3 غرفة

  • 19

    شقة

    ٧٬٤٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ريسيل فيلدج ويست موقع مميز لاندسكيب فيو

    Square Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٩٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب اقل سعر فى الماركت شقه فورى فيلدج ويست اميز موقع

    Square Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٩٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٥١٬١٧٤ جنيه

    شقة للبيع بغرفة نوم واحدة في باديا - البوليفارد

    RE/MAX Everest logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٥٣٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد يارك \جاردن ليك \ ريسيل \شقة 145 م \متشطبة

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٥١١٬٥١٥ جنيه

    شقة ارضي بحديقة تشطيب كامل في زيد ويست

    RE/MAX Everest logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٧٥٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • بي ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    HMA Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,بي ويست

    3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٠٦٬٨٢٨ جنيه

    شقة لوفت تشطيب كامل في زيد ويست-الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٥٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٠٦٬٨٢٨ جنيه

    شقة لوفت تشطيب كامل في زيد ويست-الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

1

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٥٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع اقل سعر واكبر مساحه في حدائق المهندسين

    Master Key logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٦٠٬٢٦٨ جنيه

    شقة 129م بسعر مميز في زيد ويست -استلام 2027

    RE/MAX Everest logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٦٨٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٦٠٬٢٦٨ جنيه

    شقة 129م بسعر مميز في زيد ويست -استلام 2027

    RE/MAX Everest logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٩٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • فيا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٤٢٬٨٨٢ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Eagles Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,فيا

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة تشطيب كامل في كمبوند صن كابيتال

    RE/MAX Everest logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة تشطيب كامل في كمبوند صن كابيتال

    RE/MAX Everest logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل- كمبوند زايد ديونز-موقع مميز .

    Red House Real Estate logo image

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٤٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في الحي الثامن اهالي 6 اكتوبر

    Mostafa Dardeery logo image

    الحي الثامن, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس بالم هيلز

    Remax Westway logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٦٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • آي ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Raya
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 غرفة

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في أكتوبر بلازا - سوديك

    Remax Westway logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٨٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    • شقة مميزة للبيع في vye سوديك _نيو زايد

    Rokn Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كمبوند فاي استلام فوري بالقرب من مول العرب

    Crown Stone Realty logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤٢٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبع بأٌقل سعر للمتر استلام فوري في زايد

    Crown Stone Realty logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٥٢٬٥٣٨ جنيه

    شقة ٢ غرف نوم في Cairo Gate Emaar

    Maskan Consultancy logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٢٣٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • جول ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٠٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    Harva Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,جل

    2 - 3 غرفة