بيوت و فلل 4 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 32

11,457 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جولف فيو بجانب نيو جيزة فيو لاند سكيب

    Property Hills VIP logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٩٩٬٧٧٥ جنيه

    فيلا ٣٧١م قسط ربع سنوي ٨٠٠ الف، سعر الكاش ٢٠ مليون

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٧١ متر مربع

    ٢٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٩٩٬٧٧٥ جنيه

    فيلا ٣٧١م قسط ربع سنوي ٨٠٠ الف، سعر الكاش ٢٠ مليون

4

    4

    ٣٧١ متر مربع

    ٢٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٩٩٬٧٧٥ جنيه

    فيلا ٣٧١م قسط ربع سنوي ٨٠٠ الف، سعر الكاش ٢٠ مليون

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٧١ متر مربع

    ٢٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٢٧٬٩٠١٬٩٧٠ جنيه

    فرصة قوية فيلا مستقلة ٤٢٥م سيتي جيت موقع مميز جدا

    Premier Property logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ٦٥٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • الباتيو الزهراء

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,باتيو الزهراء

    4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نموذج القصر للبيع في مدينتي نموذج B

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٦٣٠ متر مربع

    ١١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٩٩٬٧٧٥ جنيه

    فيلا ٣٧١م قسط ربع سنوي ٨٠٠ الف، سعر الكاش ٢٠ مليون

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٧١ متر مربع

    ٢٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا274م للبيع من لافيستا في التجمع بمقدم 4,500,00

    Oaks Real Estate logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ١٦٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Luxury Villa Fully Finished in Palm Hills VGK

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٩٨ متر مربع

    ١١٧٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في الماظة باي متشطبة ومفروشة متسلمة علي البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٣٥ متر مربع

    ٢١١٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • قطامية جاردنز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    North Africa For Real Estate Investment
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,القطامية,كمبوندات القطامية,قطامية جاردنز

    4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقرب استلام فيلا مستقلة بأطلالة بحر بتقسيط 8 سنين!

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ١٨٢ متر مربع

    ١٨١٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقرب استلام فيلا مستقلة بأطلالة بحر بتقسيط 8 سنين!

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٤٧ متر مربع

    ٧٢٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلا مع روف لاند سكيب فيو بالتقسيط علي6 سنين

    I properties Real Estate Consultant logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٥٨٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ميفيدا التجمع مجهزة بالتكييفات

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ١٦٩٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب فاخر | جاهزة للسكن | فيو مباشر

    Home Select for real estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ريد

    السعر عند الإطلاق:

    ٢١٬٣٥٦٬٩٤٠ جنيه

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    Cornerstone Development
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,ريد

    4 غرفة

  • 15

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مساحه 325 متر فى الحزام الاخضر اكتوبر

    Guides Real Estate logo image

    شارع حوض 1, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٢٥ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بالشيخ زايد مساحة 430م قسط

    property hills Elite logo image

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ١٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع فى كمبوند بالم هيلز فى التجمع ال

    متصدر

    Oaks Real Estate logo image

4

    2

    ٢٥٣ متر مربع

    ١٣٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بكمبوند جولف بجانب نيو جيزة ودقائق بالم هليز

    Property Hills VIP logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٢٦ متر مربع

    ٥٢٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٩٤٢٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا مودرن ادفع942 ألف اوكاش13.560م

    Property Hills... logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • سنترال بارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬١١٦٬٥٥٠ جنيه

    خطة السداد: 2
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,أليفا,سنترال بارك

    4 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون للبيع – V16B | أب تاون كايرو

    Aroma Real Estate logo image

    فيلات هيلتوب جولف, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٤٧٢ متر مربع

    ١١٠٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دور واحد بحري بحمام سباحة خاص بقسط على 9 سنين

    Apart Real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٧ متر مربع

    ٢٠٢٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول على الجولف مشطبه استلام فورى بأفضل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٤٨٢ متر مربع

    ١١٨٬٢٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٩٠١٬٩٧٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة ٤٢٥م للبيع في سيتي جيت

    Premier Property logo image

4

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ٦٥٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري بمقدم 4,2 في الباتيو 5 ايست

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    2

    ٢٣٢ متر مربع

    ١٨٬١٠٣ جنيه/متر مربع