بيوت و فلل 4 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 17

11,467 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٢٬٨٩٦٬٥٥٠ جنيه

    للبيع اس فيلا بفيو مفتوح في كمبوند سراي-بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    سكن الشيا, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٥٣٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٠٧٬٦٢٠ جنيه

    تاون هاوس ٢٨٠م قسط ربع سنوي٦٠٠ الف، توتال ١٧ مليون

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٠٧٬٦٢٠ جنيه

    تاون هاوس ٢٨٠م قسط ربع سنوي٦٠٠ الف، توتال ١٧ مليون

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٨٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل للبيع في كايرو جيت اعمار

    Platinum Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٧ متر مربع

    ١٤٤٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٨٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل للبيع في كايرو جيت اعمار

    Platinum Properties logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٧ متر مربع

    ١٤٤٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • اتريو

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    IWAN Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,اتريو

    4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة بفيو على البول بموقع مميز – سهل حشيش

    HPK logo image

    جماران, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ٤٨٣ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٬٧٦٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري (3 ادوار) شايفة فيو كامل على Park

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ١٦٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 470 مميزة في ماونتن فيو بخصم 40% بقلب التجمع

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٩٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم 14 مليون فيلا 4 غرف موقع مميز جداً

    Edge Real Estates logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٣٥٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا مستقلة استلام فوري متشطب ب ماونتن فيو 4

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • جريان

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,جريان

    4 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مودرن 5 غرف موقع ممتاز استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا "دور واحد" للبيع في سوان ليك الساحل

    Aqarpedia For Resale logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على فيو مفتوح بحرى وحمام السباحة بقسط على 10 سنين

    Q Sequoie logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢١٢ متر مربع

    ١٢٠٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا ٣٣٤م ٤ غرف نوم موقع مميز استلم الان

    Edge Real Estates logo image

4

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ٨٣٬٨٣٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا وان ستوري فيو مميز في هيلز اوف وان

    Property  Hills. logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٣١٥ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • بارك سايد في أو ويست

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Orascom Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,أو ويست

    4 غرفة

  • 7

    فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع توين هاوس في كمبوند فيفينس الشروق

    Pylon investment logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥١٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس تشطيب فاخرة للبيع - استلام فوري

    Emtdad Real Estate logo image

    السياحية الاولى, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون مع حمام سباحه خاص للبيع في ميفيدا

    Treasure Real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٩١ متر مربع

    ٢١٤٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا فوري 280م بخصم الكاش دبل فيو تشطيب مودرن

    Impact Investments logo image

4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٠٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى فيلا للبيع بالتقسيط على 4سنين بوول فيو

    متصدر

    Square Real Estate logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • ليف سيزار رأس الحكمة

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Gates Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,ليف

    4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه جاهزه للاستلام تري البحر ف ماونتن فيو

    Trends Real Estate Egypt logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم أستلم فيلا 4 غرف متشطبه بتقسيط 12 سنه !

    Egypt Best Properties logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ٢٤٧ متر مربع

    ٨٥٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم أستلم فيلا 4 غرف متشطبه بتقسيط 12 سنه !

    Egypt Best Properties logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٤٧ متر مربع

    ٨٠٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم أستلم فيلا 4 غرف متشطبه بتقسيط 12 سنه !

    Egypt Best Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ٢٤٧ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم أستلم فيلا 4 غرف متشطبه بتقسيط 12 سنه !

    Egypt Best Properties logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ٢٤٧ متر مربع

    ٦٤٬٧٧٧ جنيه/متر مربع