بيوت و فلل 4 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 14

11,467 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا كلاسيك في هايد بارك برايم لوكيشن

    Egypt Best Properties logo image

    كلاستر 3, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٢ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا (3طوابق) بتشطيب فاخر خلف AUC بفيو خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٣٦ متر مربع

    ٧٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 4

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مميزة للبيع - جاهزة للسكن

    متصدر

    Your Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٧٧٧ متر مربع

    ١٠٢٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ١٨٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في النسايم اقل سعر موقع مميز 4 غرف جاهز

    Element logo image

    النسايم, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 418 متر مع حسن علام بمقدم و اقساط على 10 سنين

    property hills Elite logo image

    سوان ليك ويست, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤١٨ متر مربع

    ٩٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • ذا كليف في إل بوسكو

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Misr Italia
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,ال بوسكو

    4 غرفة

  • 9

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس في كمبوند جولف فيوز استلام فوري

    Crown Stone Realty logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قسط استلام فوري بسوديك 28م كاش او 1.4م مقدم

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 310م استلام فوري تقسيط بمقدم 1.9م او 29م كاش

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ٦٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع فيو لاندسكيب في PK1

    East New Cairo logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٥٦٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ( 5 غرف - صف اول بحر - بالفرش )

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ٤٩٬٤٢٩ جنيه/متر مربع

  • كريستال اديشن قطامية كوست

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Starlight Developments
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,قطامية كوست

    4 غرفة

  • 12

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للاستلام في هايد بارك أكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٢ متر مربع

    ٦٣٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣١٬٢٣٧٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل باقل سعر في الماركت

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٣٨٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في زيزينيا فلاورز تشطيب كامل بموقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    زيزينيا فلاورز, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كواترو تشطيب كامل بالتكيفات استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو 4, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس 280م جاهزة للسكن للبيع في ميفيدا

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • سيسيلي ١

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٢٠٦٬٢٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Ma`alem
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر,سيسيلي نيو زايد

    4 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب كامل استلام فوري فيو على حديقه واسعه

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٤٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط علي 10سنين تاون هاوس لقطة استلم فوري أقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٩٬٥٤٢٬٥٥٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل في نيو زايد people and places

    The Polygon logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ١١١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقلة متشطبة للبيع في في جي كي بالتكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٩٨ متر مربع

    ١١٧٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل للبيع باقساط سول اعمار

    Platinum Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥١ متر مربع

    ١٤٢٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • مون هيلز 5

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sakan Group For Real Estate
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    4 غرفة

  • 8

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة "Type D" للبيع في بالم هيلز التجمع |

    Aqarpedia For Resale logo image

4

    6

    ٦٢٠ متر مربع

    ٥١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٧٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة 155م على اللاجون في الجونة – مفروشة

    HPK logo image

    سيان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع Twin house بنظام سداد 10 سنين

    Engaz Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٩ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول لاجون بحري مرحله اولي 4 غرف فيلا سول اعمار

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا220متر للبيع كمبوند جويل زايد بالتقسيط ع10سنين

    Vida Solutions logo image

    مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • بالم ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٧٦٢٬٦٥٦ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    TG Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الجنوبية,بالم ايست

    4 غرفة