عقارات 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 14

81,131 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    واتر واى ذا فيو شقة على فيو متشطبة للبيع دور خامس.

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٧٣٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص واكبر شقه ارضي بجاردين باميز فيو في الكومباند

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣١٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 199م جاهزة بالسعر الأفضل في ماونتن فيو هايد با

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٦٢٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    أي فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش الفخامة بإطلالة مميزة ورووف خاص جاهز للسكن

3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة بإطلالة خضراء في ماونتن فيو هايد بارك

3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٥٢٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • اوفيليا ازها الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Madaar
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,ازها الساحل الشمالي

    1 - 3 غرفة

  • 10

    دوبلكس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت للبيع ياقل سعر في المشروع بافضل لوكيشن

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة أرضي بحديقة للبيع في MVHP

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع باقل سعر في السوق بافضل لوكيشن فوري

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في سوديك جون رويه كامله للبحر باقل سعر

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ١٠٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه متشطبه بفيو مميز جدا وتشطيب فخم

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٩٤٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • كالم ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 25
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 - 3 غرفة

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس في لافينير فيو مميز جدا

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه متشطبه في جرين سكوير افضل فيو

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    iVilla Roof فاخرة في MVHP بإطلالة مميزة

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 790 الف=استلم (205 متر)صف اول+تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    (177متر)بخصم مميز تشطيب راقي بفيو مفتوح على الجولف

    Falcon for Real Estate logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٦٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

  • ماي دريم

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقة بتشطيب VIP في الكمبوند بفيو مفتوح جولف

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٦٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف قدام البحر تشطيبVIPمُجهز بالكامل+تكييفات

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في شيراتون مصر الجديده متشطبه بالتقسيط

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شقة متشطبة بالكامل بموقع مميز

    Remax The Address logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على شاطئ البحر بفيو خيالي100% على البحر جاهز

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • إيتالا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٧٨١٬٧٥٦ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    El-Manara Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,إيتالا

    3 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه(145م)بأجمد فيو كاشف البحر بالكامل+اقساط سهله

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مفروشة بالكامل للبيع الباتيو 5 إيست

    Z Investments For Real Estate logo image

    الباتيو 5, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    (177متر)بخصم مميز تشطيب راقي بفيو مفتوح على الجولف

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٦٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو خيالي علي البحر جاهزه للاستلام متشطبه قسط

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٣١ متر مربع

    ٤٥٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه sea view جاهزه للسكن متشطبه علي اعلي مستوي

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٣٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • حوريه

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Reportage Egypt
    الساحل الشمالي

    3 - 5 غرفة