شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 2021

52,363 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر بجوار حي الوحه ومحور المشير

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٨٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٨٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالحي المتميز بدر امام العاصمة الادارية

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٩٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع علي دائري المعادي 3 غرف نص تشطيب 200م

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه141م3غرف فيو واجهه خارجي تشطيب سوبر لوكس

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٤١ متر مربع

    ٢٢٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بسعر مميز جدا

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالحي المتميز بدر تطل علي القطار المكهرب

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في سموحة شارع نصر

    Platinum Homes for Real Estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند جاردينيا 2 العبور

    شارع الزهور, الحي الثامن, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري متشطبه بكمبوند patio 7

    Oaks Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي المتميز بدر بجوار هايبر وان 155م

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة بدر الحي المتميز استلام 2025

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٥٤٬٣٠٠ جنيه

    فرصة حقيقيةللسكن أو الاستثمار إمتلك شقة مع جاردن

    Baytak. logo image

    اب تاون اكتوبر الجديدة, مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٧٨٨٬٠٠٠ جنيه

    #العروبة_سكاي_لاين #سموحة #الإسكندرية

    AQAR One For Realestate logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240 م , سابا باشا

    Wealth Platinum logo image

    شارع بدر الدين, سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بزهراء المعادي بكمبوند ريحانه افينيو

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٠٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 156م للبيع بمدينة نصر واجهة بانورما بسعر لقطة

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٧٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب للبيع في البنفسج 5 – التجمع الخامس

    Better Estate Investment logo image

    البنفسج 5, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه122م3غرف فيو حمام السباحه استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو رائع جدا بتشطيب سوبر لوكس فرش مودرن بالتكييفات

    Compact Real Estate Company logo image

    دار مصر - المرحلة 2, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحديقة خاصة في الحي المتميز بدر 170م

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م , طريق الحرية , لوران

    Wealth Platinum logo image

    شارع الاقبال, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي المتميز الشمالي بمدينة بدر 140م

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب الترا سوبر لوكس لوكيشن مميز فيو أكثر من رائع

    Compact Real Estate Company logo image

    المستثمر الصغير, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي المتميز بدر علي طريق السويس 125م

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٬٨٨٠ جنيه/متر مربع