شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 2020

52,363 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي المتميز بدر بجوار هايبر وان 140م

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات جديدة في مشروع تريفانا مجاويش طريق المطار

    Homes Bay logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٣٨٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند جاردينيا 2 في مدينه العبور

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 204 م سموحة (كمباوند انطونيادس سيتى )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع ميدان الشهداء, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٤ متر مربع

    ٣٨٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بأكبر خصم كاش في السوق

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣١٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 215 م - جليم( ڤيوهات مفتوحه علي البحر )

    Next Estate logo image

    طريق الجيش, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٤٨٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٥٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض رائع في هوليدايز بارك خصم نقدي 25%

    Homes Bay logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 280 م لوران ( خلف مستشفى الاقبال )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع الاقبال, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 182 م (بالم هيلز الاسكندرية)

    RE/MAX Avalon logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٧٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه جدا 3 غرف و 3 حمام فيو حمام سباحة

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند جاردينيا 2 العبور

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع جناكليس(175م) شارع مرتضى .

    شارع مرتضى باشا, باكوس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في كورنيش المقطم – الهضبة

    Better Estate Investment logo image

    الهضبة العليا, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 172م محرم بك ( على المحمودية مباشرة )

    Inspire Homes logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٣٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه156م 3غرف فيوحمام السباحه شامل الصيانه والجراج

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٨٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند Okardia بمدينه العبور امام الحي التامن

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٢٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    واجهه بحرى و فيو مفتوح على ش بورسعيد مباشرة

    Remax Professional. logo image

    شارع بورسعيد, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحديقة خاصة في مدينة بدر الحي المتميز

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٧٢٧٬٥٧٤ جنيه

    شقة في سهل حشيش خصم 30% نقدا للدفع كاش

    Homes Bay logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٧٥٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع وحدة مميزة في سموحة (كمباوند كريستال تاور)

    JMG logo image

    شارع محمد انور السادات او طريق 14 مايو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠١٧٬٥٠٠ جنيه

    كمبوند o kardia في مدينه العبور

    جنة العبور, الحي الثامن, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٢٤٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورآ تشطيب فندقي بفيو لاند سكيب في قلب سموحة

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٩٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بكمبوند دجله تاورز بمدينة نصر بجوار محور المشي

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125م سبورتنج خطوات من البحر ( اول سكن )

    Next Estate logo image

    شارع الاقصر, كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند Okardia العبور امام الحي التامن

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٢٥٬١٧٧ جنيه/متر مربع