شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 2026

52,363 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة متشطبه ب5% مقدم فقط وقسط ع8سنين

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٬٧٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في كمبوند علي بجوار وسط البلد وابراج نايل سيت

    TREADY GROUP logo image

    شارع السودان, تاج الدول, امبابة, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145 م بالمنطقة العاشرة خلف فودافون

    التوحيد للاستثمار العقاري logo image

    الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 152م أرضى واجهة بالقرب من النوادى

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في شارع عمر زعفان - الإبراهيمية - حي وسط - الاسكندرية
    1

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م الأبراهيمية - شارع عمر زعفران

    B-connect Real Estate logo image

    شارع عمر زعفان, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٬٧٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في القلب النابض لمحافظة الجيزة ووسط البل

    TREADY GROUP logo image

    شارع السودان, تاج الدول, امبابة, الجيزة

    3

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ١٦٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع 6 أكتوبر الحي الثاني - قابل للتفاوض

    Mkank Estate | مكانك العقارية logo image

    طريق التحرير, الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – لوران – متفرع من شارع شعراوى

    New Home for Realestate logo image

    شارع شعراوي, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    - شقة للبيع 150م ساباباشا - خطوات من الترام

    B-connect Real Estate logo image

    سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 م جليم ( ش حداية باشا )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع حدايا باشا, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 205 م رشدى ( ش سوريا ) برج براند

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع سوريا, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٦٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بدر بأقل مقدم واطول فترة سداد 4 سنوات

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند جاردينيا سيتى طريق السويس

    التوحيد للاستثمار العقاري logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي التاني بيت الوطن التجمع 142م

    Bond & Key logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ١٧٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    - شقة للبيع 165م الأبراهيميه - شارع النقيب رمزي

    B-connect Real Estate logo image

    شارع النقيب شريف رمزى, الحضرة, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٬٧٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في اول كمبوند بجوار الكورنيش ووسط البلد والمه

    TREADY GROUP logo image

    شارع السودان, تاج الدول, امبابة, الجيزة

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٦٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    - شقة للبيع 150م الشاطبي - خطوات من البحر

    B-connect Real Estate logo image

    الشاطبي, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ارضى بحديقة 220متر واجهة مد خل خاص منطقة ص

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في كمبوند خطوات من المهندسين ووسط البلد وابرا

    TREADY GROUP logo image

    شارع السودان, تاج الدول, امبابة, الجيزة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن واستثمر علي بعد خطوات من المهندسين والكورنيش

    TREADY GROUP logo image

    شارع السودان, المهندسين, الجيزة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ١٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م أرضي + حديقة 80م

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لبيع شقة واجهه بحري بموقع مميز بحدائق الاهرام

    Sphinx company logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في قلب وسط البلد بجوار المهندسين والكورن

    TREADY GROUP logo image

    شارع محمد نجيب, المطار, امبابة, الجيزة

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٦٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن في أول كمبوند خطوات من المهندسين والكورنيش وو

    TREADY GROUP logo image

    شارع السودان, تاج الدول, امبابة, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٣٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م ساباباشا - خطوات من الترام

    B-connect Real Estate logo image

    سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ١٤٬٠٦٢ جنيه/متر مربع