شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1553

51,994 عقارات أخرى
  • 23

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مودرن للبيع بدجله المعادي مع موقع مميز

    Maadi Estate Agents logo image

    شارع 206, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢١٦٬٤٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في مجاويش في منتجع راقي بخصم 25%

    Homes Bay logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٥١٬١٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185م علي اللاند سكيب مباشره مطبخ وتكيفات دور8

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٤٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان الباتيو كازا في الشروق

    Creative Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٢٧٬٠٠٠ جنيه

    بخصم لايقارن شقة 163م متشطبه فيو مميز بأقل سعر

    Bright logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان ف تاج سيتي مساحتها 180م

    Creative Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تشطيب كامل – بالم هيلز على لاجون اقل سعر

    Allocate Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٩٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الحي الاول فيلات الشروق تشطيب فاخر 190م

    Impact Investments logo image

    الشروق سبرنجز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٢٠٬٥٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في غرب سوميد 6 أكتوبر بإطلالة على اللاند

    غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 250م بحري فاخرة للبيع بمصر الجديدة

    Creative Real Estate logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في العاصمة بالتقسيط علي 15 سنة

    Closer logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٧٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان مساحه 160م ف كمبوند لايت سيتي

    Creative Real Estate logo image

    مول كليف التجمع الخامس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان مساحتها 220م ف مصر الجديده

    Creative Real Estate logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة الشروق، بمساحة ٢٤٥ مترًا

    Impact Investments logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٥٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تميك للبيع بالدقي

    آل المصري جروب logo image

    شارع المساحه, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٣٬٥٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 150م سوبر لوكس في التجمع الخامس

    Creative Real Estate logo image

    جنه, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 127م بجاردن 130م في تاج سلطان موقع مميز للبيع

    Creative Real Estate logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٧٤٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 583م خدمة فندقية من IHG متشطب فيو الهرم

    Inn Properties logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٨٣ متر مربع

    ٩٦٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند بالم فيلا – مدينة 6 أكتوبر المساحة: 200 م

    بالم فيلا, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى للبيع فى نيو جيزة

    Vira Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – 3 غرف جاردينيا هايتس 3 | استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان 107م وقسط علي 10 سنوات

    Creative Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٩٣٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 3 غرف ارضي بحديقة في كمبوند سوديك فيليت

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ١١٦٬٧٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة هليوبوليس الجديدة بالتقسيط ع 12س

    Closer logo image

    الايا, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمباوند اشراقه 3غرف متشطبه سعر مميز

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع